Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a modellkedésről?

Mit gondoltok a modellkedésről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mostanában nagyon divatos lett és minden második lány modellkedik kábé
2009. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy akinek van pénze az elvégez egy tanfolyamot,mert ugye azt a rondáknak is lehet, ezért sok ronda lány mondogatja magáról,h modell...
2009. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én szivesen lennék fotómodell, de nem az az agyonhajszolt meg anorexiás, bulémiás lelkileg agyilag 0 nőszemély... csak se pénzem, se önbizalmam nincsen hozzá, uh ez egy dédelgetett álom marad. :)
2009. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Én azokat tartom modellnek,akik a kifutón mutatják be a híres divattervezők,divatházak drága ruháit.


A lábtárogatás,és pucér test fotózás az nem modellkedés.

2009. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Modell vagyok és nem anorexiás:SSőt a második diplomámon dolgozom és van egy sikeres vállalkozásom:D

NEm végeztem soha életbe tanfolyamot.

A véleményem az hogy nagyon szuper dolog.Az ember olyan ruhákat vesz fel amiről addig csak álmodni mer és mindenki más is aki egy kicsit is szereti a ruhákat.

Aki meg le 0-ázza őket vagy csak tv-be látott modellt vagy pedig irigy.

2009. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
ja és köszi lelkileg se voltam még soha jobban:DPedig 3 éve járom a kifutókat.
2009. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem rád írtam amit írtam, benned van a hiba hogy magadra vetted, vannak ám rajtad kívül is, nem egy...és vannak akik köztünk járnak uh volt szerencsém személyesen is megismerkedni a javából
2009. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Jajj istenem, engem 6x kértek fel modellkedni és kétszer hívtak meg hogy milenne ha szerepelnék az újságban.. Erre annyit mondtam: Nem szeretnék tucatlenni,és lenyomtam a telefont. :DD

És mindenki csodálkozik hogy miért nem..

Azért nem mert marhaságnak tartom, és semmi kedvem ehhez, persze persze szeretem magamat fényképezni de.. már mindenki modell.. unalmas és ezeken csak nevetek. :))


15/Ł

2009. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak a modellek akik elvégzik a tanfolyamot és megcsinálnak egykét melót persze komolyság nélkül.Modellek de akkora fenekük van mint egy ház,hisztiznek hogy én nem akarok ilyen ruhát felvenni....stb.MEg vannak azok akik komolyan csinálják és szívüket lelküket beleteszik egy -egy divatbemutatóba.MEgvan a kellő alázat a divattervezők és rendezők felé.Na sajnos ők vannak kevesebben.Jobb is hogy te nem mentél legalább nem hígul még jobban a szakma.
2009. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A tucatok általában azok akik kényelmesen várnak mindenre...Amúgy meg aki igenis teper az nem tucat.De mit is magyarázzak egy IStentehetsége lánynak akit 6-szor kértek modellkedni.
2009. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!