Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a modellkedésről?

Mit gondoltok a modellkedésről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 22:27
1 2
 11/18 anonim válasza:
én is nagyon szeretnék modell lenni de szerintem is sok az átlagos lány aki modell akar lenni és profiból kevés van.aki igazán jó modell az sokat tesz azért hogy azis legyen
2009. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy semmi nem igaz ebben a világban. Én nem vagyok már fiatal, kövér vagyok, de jól értek a photoshophoz. Tehát szuper képeket tudok csinálni magamról, ha akarok. De nem akarok mert undorít ez a fajta hazugság. Szerencsétlen nők halálra éheztetik magukat, hogy elérjék a címlapokon látott álomtestet (ami mellesleg a cseppfolyósítás effekttel könnyen elérhető) Kinek a álma ez?
2009. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, engem 6x kértek fel modellkedni és kétszer hívtak meg hogy milenne ha szerepelnék az újságban.. Erre annyit mondtam: Nem szeretnék tucatlenni,és lenyomtam a telefont. :DD

És mindenki csodálkozik hogy miért nem..

Azért nem mert marhaságnak tartom, és semmi kedvem ehhez, persze persze szeretem magamat fényképezni de.. már mindenki modell.. unalmas és ezeken csak nevetek. :))


15/Ł



Elárulhatom, hogy a modellügynökségeknek a pénz kell, ezért azt is leszólítják akár százszor is, akinek nagy krumpliorra van, vörös pattanásai, és kancsal szemei. :) Volt "szerencsém" egy ilyen helyre jelentkezni nyáron hostessnek, ott is hagytam, nem az én világom, hogy hozzád hasonló naiv 15 éves lánykák lelkét összetörjem.

2010. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
elég szánalmasak vagytok. tán irigykedtek a lányra vagymi? ezis azt bizonytja h az ocs*ány po*átokat sehova sem hivták. pedig a szivetekmélyén csinálnátok. az a lány biztosan szép. és fölösleges rá irigykednetek. szánalmas!
2010. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te biztos egy rendkívül szegényes ember vagy. Miért irigykednénk? Szerintem a szépség relatív, és nem irigylésre méltó dolog. Abból ugyanis nem tud megélni, már ha normális életet tervez. Sz*pni mindig lehet mindenhol persze.
2010. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a modelleknél nem a szépségről van szó...a ruhákat nem a szépségre tervezik..
2010. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
epp most ertem haza egy valagatasrol, es nagyon el vagyok szomorodva, egszen kicsi korom ota ez a vagyam, es mikor behivtak el sem hittem, es most mikor ott allt elottem a lehetoseg, akkor elcses*tem, nagyon ugy erzem hogy szarul teljesitettem... par nap mulva derul ki hogy bevesznek-e... de nem latok ra sok eselyt, vegulis lehet nem is oda valo vagyok, nem is tudom mit kepzeltem magamrol...
2010. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Megkérdezhetném,hogy hol jelentkeztél hosteskedni?
2011. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!