Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olvastam magas ösztrogén...

Olvastam magas ösztrogén tartalmú, vényköteles tablettákról. Férfiak is szedik (ha nőisedeni akarnak). Változókorra, és méhkivétel után javasolják.21 éves lány vagyok. Ha elkezdenék szedni egy ilyen tablettát, akkor nőnének a melleim tőle?

Figyelt kérdés

Ezt a kapszulát szeretném szedni, 4mg-os-ban:


[link]



2013. aug. 30. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről kérdezz meg egy szakorvost, aki majd elmagyarázza neked, hogy miért is nem kéne ilyesmit szedned. Főleg orvosi felügyelet nélkül nem ajánlom, szóval ha a doki nem írja fel neked, akkor fogadd el, hogy okkal teszi. A feketepiacon meg ne szerezz be ilyesmit, főleg, hogy hamisítvány is lehet, és ki tudja milyen patkánymérget szedsz be.

Ha már hormonokkal szeretnéd bombázni a szervezeted, akkor szedj fogamzásgátlót, van, akinek nagyobbak lesznek tőle a mellei. Vagy ha semmiképp nem tudsz megbarátkozni az adottságaiddal, inkább feküdj kés alá, de ne kockáztasd az egészséged.

2013. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért méhkivétel után javasolják, mert méhtest- (endometrium)rákot okoz. Tudniillik, nem a méh termeli az ösztrogént, hanem a petefészkek, a méh pedig csak reagál rá. Ha nincs méh, akkor nem kell félni attól, hogy elrákosodik...


Ráadásul a mellek se biztos, hogy sokat nőnek tőle, mivel a hormonérzékenység is egyedi sajátosság, viszont a mellrák esélyét is hihetetlenül megdobja.


Mindezek mellett a trombózis kockázatát is megtöbbszörözi.


Azért időkorban adják ezeket a készítményeket, mert addigra a saját hormontermelés megszűnik, így nő a veszélye a csontritkulásnak és bizonyos szív- és érrendszeri betegségeknek, amik ellen az ösztrogén véd. De ekkor is szigorú orvosi kontroll mellett lehet csak szedni, a fenti kockázatok miatt. Továbbá az se mindegy, ha valaki 50 évesen, vagy már 21 évesen kezdi szedni ezeket, mert 21 évesen 30 évvel több ideje van a daganatoknak kifejlődni. És ismétlem, ha trombózishajlamod van, akkor hatalmas eséllyel fogsz mélyvénás trombózist, vagy tüdőembóliát kapni, utóbbiba pedig mérettől függően pár másodperc alatt is meg lehet halni.

Továbbá a ciklusodat is szétgányolná ekkora hormonbevitel.


Ha kicsik a melleid és ez zavar, akkor inkább szilikont tetess bele, minthogy kinyírasd magad.

2013. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót már szedek, de abból már csak gyenge hormontartalmút adnak.
2013. aug. 30. 19:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Szilikonra nincs pénzem, és a természetes jobb lenne...
2013. aug. 30. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es vagyok.

Nem véletlenül próbálnak minél kisebb hormontartalmú fogamzásgátlókat forgalomba hozni.


Másrészt pedig már leírtam csak lehet, elkerülte a figyelmed, hogy a mellméret és a hormonszint között nem lineáris az összefüggés!

Magyarul, az ötször magasabb ösztrogénszint nem jelent ötször nagyobb melleket, sőt a mellméret nemcsak hormonszint függő.

Vagyis lehet, hogy az egész tortúrával csak annyit érnél el, hogy A helyett B kosár lenne a méreted, cserébe csomó más bajod lenne...

2013. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?Ne akarj nagy melleket!Nekem az van éss hidd el szenvedés!!!Fáj a hátam,nyáron pùderezni kell stb....ha ennyire zavar akkor gyűjtögesd össze műtétre a pénzt!Barátnőmnek 150000be került csak és meg nem mondanám h mű!!!
2013. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, de ezt már írtam. B-C kosaras melleim vannak, megelégednék egy D kosár mérettel. A hátam ettől még nem fájna, mert edzek is mellé, szóval erős a hát izmom, és a mély hátizmaim. 164 cm magas vagyok, valamit muszáj lenne kezdeni a melleimmel, mert aránytalanul kicsik most így ahogy vannak, és szottyadtak is.
2013. szept. 1. 18:26
 8/10 A kérdező kommentje:
hol műtötték meg 150 ezerért?
2013. szept. 1. 18:26
 9/10 Diee951 válasza:
B-C kosarmeret?? én orulnék ha akkora melleim lennének :D 19vagyok es A méretem van xd énis sokat olvastam ezekrol a keszitmenyekrol es egyutterzek tenyleg csabito ajanlatok,de orvostol kerdeztem mit ajanl o pedig azt mondta nemtud olyan keszitmenyrol ami artalmatlanul mellnoveszto lenne vagy ilyesmi.. szóval nembiztos h ajanlatos hinni az ilyen tablettákban.. :/
2014. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább a hízással próbálkozz, attól valószínűleg nőni fognak.
2014. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!