Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiként mit csináljak ha...

Férfiként mit csináljak ha nagyon sok bennem a nöi hormon? (tul magas ösztrogén termelésem)

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok egész életemben gyerek korom ota nagy volt az ösztrogén szintem vagyis a testem több nöi hormont termel.

Épp ezért ki alakult a fö mellékhatása hogy elkezdett hegyesedni a cicim és zsirosodtam derékban és comb tájékon

2 éve gyurok jelenleg fehérjét creatint és nitroxot szedek.

de ennyi év gyurás után sem tudtam elnyomni a kissé nöies alakom

Aki ebben tapasztalt az lécci segitsen nagyon kellemetlen ez nekem.

Hallottam már gyogyszerekröl is hogy csökkenti az ösztrogén szintet vagyis anti-ösztrogén amit legföképp sustanon után használnak hogy a kura után ne nöjjön a mell.

Az esetleg használna?


2012. jún. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, amivel tényleg szakorvoshoz kell menned. Kétlem, hogy itt születhet olyan válasz, ami biztonságos megoldást nyújt.
2012. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem akarsz orvoshoz menni vele, gyógyszert szedni, akkor érdemes karfiolt, brokkolit, káposztát enni minden nap, 20-50 dekát, attól függ mekkora a súlyod. Ezek a legjobb természetes anti-ösztrogének és nem kerülnek vagyonokba. Brokkolikivonat is lehet kapni, de ez már drágább dolog. Ha komolyabb a baj, akkor menj el orvoshoz, majd további vizsgálatok után megmondja, mi kell neked.
2013. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!