Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lánynak mennyit számít a...

Egy lánynak mennyit számít a kinézet és mennyit a humor, fellépés, beszéd képesség stb?

Figyelt kérdés
A szép lányok mennyire nézik a jóképűséget és mennyire a humor,fellépés,beszéd képesség stb.
2013. szept. 5. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez attól függ, mennyi pénzed van.
2013. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a pénz csak a ri*ancokat érdekli,akinek meg olyan csaj kell,az meg is érdemli hogy kihasználják,a kinézet bizony elég sokat,az egy olyan 70 százalékban,a többi meg a maradék,hiába mondják azt páran hogy csak a belső számít,azért ahhoz hogy valakivel kapcsolatot kezdj,igenis fontos a kinézet,hogy neked mennyire tetszik
2013. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez csak egy bizonyos fajtánál van, és ezért utálom, hogy a lányokat általánosítják... amúgy nekem fontos a humor, meg hogy ne legyen nyámnyila, beszéljen ne csak tőmondatokat.. És azért adjon is magára
2013. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínűsítem, hogy sokan lepődnének meg, ha azt mondanám, a vonzalom nem árt, de ehhez nekem bőven megteszi nem undorodnom a sráctól, előbb-utóbb úgyis tökéletesebbnek fogom látni a többinél, miután a jelleme megfogott. A jó "fellépőke" nálam speciel semennyit nem nyom a latban, már csak a szociális fóbiám miatt sem (én sem a higgadtan szabados, határozott megnyilvánulásaimról híresültem el, már ami a túl nagy és javarészt ismeretlen közönséget illeti), egy ilyen készséget a markában tudóról azt feltételezném, torzabb a rálátása a nézőpontomra. A beszédképesség ha ehhez kapcsolódik, szintén nem fontos, ha árnyaltabban, nehezen emészthetően fejezi ki magát, az még be is jön (rokonlélek :D), de hogy ne fogalmazzon primitívek módjára, az elengedhetetlen. Humor(érzék) természetesen az elvárások listáján szerepel, bár ezen a ponton szögezném le, hogy nekem ebből a verbális, intelligens ágazat tetszetősebb a majomparádénál. Van egyébként egy rakat tipikus férfiideál álomképébe passzoló személyiségvonás, ami engem vagy kifejezetten taszít vagy semlegesen érint, "stb." néven talán ezek futnak a kérdésed végén, most nem sorolnám fel őket. A lényeg, hogy a belső összességében fontosabb annak ellenére, hogy megjelenésben is meg kell ütni egy szintet.
2013. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kinézet fontos, de nem a legfontosabb. Adjon magára, legyen ápolt és tiszta, ennyi elég is.

Lehessen vele beszélgetni, nekem a humor annyira nem fontos, legyen intelligens és okos.

A fellépés..hát, csak adja saját magát, ne játssza túl.

Szerintem ezekkel mindenki máshogy van, kinek mi jön be, nem lehet általánosítani.

2013. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik ugyanolyan fontos.
2013. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan fontos mindkettő.
2013. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lánytól függ. Van akinek ez, van akinek amaz a fontos/fontosabb.
2013. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Számít. Nem olyan értelemben, hogy legyen divatos vagy legyen magazinarcú, de fogjon meg benne vmi. Az meg már más kérdés, hogy melyik lányt ki fog meg. Vkinek a népszerűbb, divatosabb külsejű srácok is bejönnek, vki meg szinte csak a sokak által kifejezetten helyesnek tartott srácok jönnek be. Változó.


Viszont a többi is legalább ugyanannyira számít nekem (ha nem jobban). Én egy perc alatt ki tudok ábrándulni egy olyan pasiból, aki külsőre tetszene, de savanyú, faragatlan, vagy éppen két értelmes mondatot nem tud összetenni, annyira buta.

2013. szept. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, úgy értettem, hogy vkinek a nem annyira népszerű vagy divatos külsejű srácok is bejönnek.
2013. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!