Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lánynak mennyit számít a...

Egy lánynak mennyit számít a kinézet és mennyit a humor, fellépés, beszéd képesség stb?

Figyelt kérdés
A szép lányok mennyire nézik a jóképűséget és mennyire a humor,fellépés,beszéd képesség stb.
2013. szept. 5. 19:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én is utálom, ha valaki általánosítva azt mondja, hogy például: a lányoknak bejönnek az ilyen meg olyan pasik.


Egyébként a kérdésedre a válasz: nálam a jóképűség annyira nem (persze ne legyen egy pasi ilyen Shrek féle), inkább külsőnél az számít, hogy törődjön magával. Itt nem a tükör előtti órákon át való fésülködést értem, hanem azt, hogy

1. alkalomhoz illően jelenjen meg valahol pl: ha már évnyitó van, jöjjön valami elegánsabb/szebb öltözékben, mint amilyenben otthon van.

2. személyes higénia ne legyen elhanyagolva

Humorról annyit, ne essenek át a ló túloldalára. Beszédképessége meg legyen, tudja kifejezni magát normálisan. Nekem például alapvetően tetszik, ha egy fiú kiáll amellet, amit gondol, de akkor fejezze is ki magát érthetően, ha olyan dologról van szó, akkor tudjon érveket felhozni a döntése/akarata mellett.


Lehet, hogy rosszul látom a dolgot, de nekem a tulajdonságok terén ezek vezetik a listát. Igaz, hogy még csak 13 éves vagyok, lehet lepontozni, hogy úgy sem értem, de nekem ez a véleményem.

Egyébként elnézést a szörnyű fogalmazásért, késő van...

2013. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ugyanolyan fontos.Nálam a humor sokat számít,legyen azért helyes is és okos.Kb ennyi...
2013. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!