Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedés, de hogyan is?...

Modellkedés, de hogyan is? (ne szívjátok mellre)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olvasgattam pár kérdést a témában, de lécci toleráljátok a kérdésem, tudom hogy érzékeny téma de azért érdekelne pár dolog.

Először is magamról: 172 cm 64 kg, tehát ahogy elnézem kifutó modellnek nem valószínű hogy alkalmas lennék, max ha valami külön kisebb ruhákat kéne bemutatni, mind1. Nem is vagyok egy kisportolt gyerek, de azért úgy érzem hogy viszonylag jó a testalkatom, bár igen kéne edzeni rajta.

Tehát testalkatilag viszonylag elfogadhatónak érzem magam, igazából van egy kisebb gerincferdülésem, de nem annyira hihetetlenül feltűnő, és nem úgy nézek ki mint aki menés közben folyton a kontak lencséjét keresi a földön. Arcomat tekintve úgy érzem hogy nem akarok beképzelt lenni, de viszonylag az is elfogadható, ha nem is egy top modellek top modellje, de valami kisebb karier úgy érzem hogy még lehetne is akár, kisebb szépséghibának mondható bár attól függ, hogy meglehetősen karikás a szemem, tehát ha nem pihenem ki magam, meg úgy általában a stressz is eléggé kiül a szemem aljára. Néha kicsit mélyebb valamikor világosabb, úgy vélem életmód "normalizálással" ez is kezelhető, bár úgy érzem hogy alapból ilyen a génem is vagy nem tom, hogy így jobban látszódnak a karikák, de talán sminkel meg jó fényviszonyokkal nem olyan feltűnő, meg úgy alapból is viszonylag elfogadható.

Ezeknek a tudatában hol kéne kezdenem bárminemű próbálkozást akármilyen fajta (akt és erotikus modellkedést kivéve) modellkedést elkezdeni, akármilyen modellkedés érdekelne csak eléggé tanácstalan vagyok, hogy küldözgessek magamról képeket irodáknak- ez is egy külön kérdés hogy melyik céget irodát ajánlanátok vagy akármien ember szervezet akihez lehetne jelentkezni- vagy menjek személyesen ügynökséghez? Bocsi hogy hosszú lett de azt hiszem hogy értitek miről beszélek és hogy mire is lennék kiváncsi, egyszerűen hogy hogy kezdjem el...

Illetve egyébként az is érdekelne hogy mégis mi egy ilyen modellkedésnek a folyamata hogy néz ki pontosan, miféle előképzettség kötelező, illetve általában milyen tudást kérnek a külső mellett- szinészkedni kell tudni? vagy elég arcokat és pózokat könyedébben bemutatni viszonylag kifejezően? hogy néz ki az egész Bocs még egyszer a hosszúságért...Illetve bárminemű tanácsot is elfogadok mind külső karbantartása stb. vel kapcsban, mind szinészkedés kamera előtti előadás tekintetében bármi...Köszi és bocsi még 1x :D

F/18



2012. máj. 13. 13:09
 1/8 anonim válasza:
16%
Álmodj királylány! :)
2012. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*királyfi ;)
2012. máj. 13. 13:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké sejtettem hogy nem egy könnyed téma, de aki tud a kérdéseimre válaszolni megköszönném, és menne is a zöld pacsi.
2012. máj. 13. 13:18
 4/8 anonim válasza:

Nem lesz belőled modell.


Ne haragudj, de miért választanának téged amikor ennyi bajod van?


Ráadásul nálad 1000000000000 x jobb jelentkezők is vannak.

2012. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket nem kell feltétlenül bajnak venni, leírtam a lehetséges hátrányaimat, ugyanúgy mindenkiben azokban a 1000000xesen jobbakban is vannak kivetnivalók, én ezeket leírtam hogy ez mekkora hátrány, mert általában sminkelni mindig szoktak akkor az arcommal nem érzek különösebb problémát úgyis retusálnak bőrhibákat. magasság miatt leírtam hogy valszeg kifutós lehetőségem nem sok lenne... oké... testalkatilag is irtam hogy szerintem nem teljesen hibás kinézet és sz.tem sportal lehetne javitani... igen hátrányt is jelenthetnek, de úgyérzem hogy meglehetne próbálni mivel valamennyire úgyérzem van egy kinézetem( ne értsétek beképzeltségnek, ugyanugy látom az esteleges hibákat is, de úgyérzem van egy arcszerkezetem ami esetleg érdekes lehet és figyelemfelkeltő, ha nemis a legjobb de talán nem is a legrosszabb értelemben) leginkább ami tényleges kivetni való az a magasság mert azt nem lehet retusálni, vagy lesminkelni... Igen lehet van jobb alapanyag, de miért haggyam ki ezt a lehetőséget? ti nem játszadoztatok el vele? nem akarom mélyen bele élni magam, de épp ezért nem is kéne kihagyni teljesen... és ehhez az első lépéshez szeretnék tanácsokat... mit merre hogyan, plusz érdekelnének tapasztalatok is... bocs az ismét hosszúranyúlt szövegekért.... de szeretnék még válasszokat a kérdéseimre...köszönöm
2012. máj. 13. 13:39
 6/8 anonim válasza:
hát..bármi megtörténhet, én is abban reménykedem, hogy egyszer csak egy modellügynökségnél írom alá a szerződést, de ehhez még tennem kéne valamit. így nehéz véleményt mondani, mert azt mondtad, hogy az arcszerkezeted különleges(vagy nem is tudom hogy fogalmaztál), de így nem tudok semmi konkrét arcot elképzelni. de én szurkolok neked, hogy sikerüljön:D
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
keress más elfoglaltságot, még lánynak is alacsony vagy, lányként se léphetnél 172cmrel kifutóra
2012. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fiú modellnek magyarországon min. 180 cm-nek külföldön meg min. 185-nek kellene lenned...
2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!