Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy végre...

Mit tehetnék, hogy végre elfogadjam magam és boldog legyek? Hosszú szöveg lent, olvasd végig kérlek, köszönöm.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 15 éves lány vagyok, és segítségkéréssel fordulok az ország elé. Nagyon szeretném, ha valaki próbálna nekem segíteni mert már régóta gondom van magammal. Nagyon sok mindent leírok magamról, és nagyon örülnék ha már valaki idetévedt és elolvasná, és persze ha tudna segítene. Privátban is szívesen beszélek bárkivel, akár facebookon is ha ott kényelmesebb. Na szóval. Lényegében én úgy tudom hogy mikor kicsi voltam én egy kis angyal voltam. Mindig vidám, mosolygós, boldog jó gyerek. De mikor kicsit nagyobb lettem (10-12 éves korom óta durván) azóta bajaim vannak magammal. Eleinte csak a külsőmmel volt baj, mert régen duci voltam, de most már lefogytam. Mostanában már a belsőmmel is akadnak gondjaim. Nem mindig találom meg önmagam, és ebben is tanácstalan vagyok,hogy hogyan találjam meg magam. Hogyan legyek boldog lány, mert nem találom a boldogságom. Imádom a családomat és a barátaimat, imádom az állatokat leginkább a macskákat. Egyetlen álmom szinte az, hogy én és a családom boldog legyen és egészséges legyen mindig. Ha én boldog vagyok akkor abban minden külön kívánságom benne van. Soha nem feleltem meg magamnak. A magasságommal nagyon sok gondom volt és van is, de most már próbálom elfogadni hisz ezzel nem tudok mit kezdeni. 173 cm vagyok és hát vékony, de nem az a nagyon durván vékony mert azért van husi a hasamon meg popsim is van. de mellem nem nagyon van és emiatt ruhában laposnak tűnök. nagyon sokan mondják, hogy nagyon szép vagyok meg csinos. de én nem látom magam annak. vagyis azt mondanám inkább, hogy szoktam,de ritkán. nagyon sokszor másmilyennek látom az arcom. és én az arcommal akarok hódítani mindig de nem mindig találom szépnek. belsőleg sokszor nagyon szerencsétlen vagyok, nem nagyon önálló, és önbizalomhiányos. nagyon sok mindent nem mertem megtenni az életben,mert nem bíztam magamban. most telt le az első évem a gimiben és évelején az osztályomban eléggé a visszahúzódó kis csöndes lányt mutattam, ami azért évközben kiderült nem így van. de mégis nagyon nehezen tudtam egy-két ember felé közeledni. azt mondják,hogy mindig legyünk önmagunk,de ha én néha nem találom mit tegyek? hol azzal van bajom hogy magas vagyok és úgy érzem nagyon kitűnök a tömegből.. úgy lennék alacsonyabb, csinosabb szép arcú lány aki magabiztos és vonzza az embereket. ez az egyik kívánságom de úgy érzem én sosem leszek ilyen. nagyon sokszor bedepizek csak úgy ha meglátom magam a tükörben és ahogy ezeket a sorokat írom be is könnyeztem. remélem senki nem tart egy depis önsajnáltató kis csitrinek,de én nagyon remélem hogy tud nekem valaki segíteni, olyan aki már átérezte ezt vagy hasonlót, de olyan is írhat aki tudja mit kell tennem... tényleg nagyon megköszönném. Annyiszor megfogadtam már hogy elfogadom magam és nem érdekel mások véleménye, tartott egy darabig de mindig visszaestem. :(

2013. júl. 7. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem, sokan élték ezt át, nagyon sokan, ez a kamaszkor! A magasságoddal semmi baj sincsen, ennyi idősen még kicsit nehezebb lehet elfogadni, de gondolj bele a világ leggyönyörűbb női is kb. ilyen magasak vagy még magasabbak (pl.: Miranda Kerr, Adriana Lima, stb...). Szóval csak fel a fejjel! :)
2013. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Megpróbálhatok neked segíteni.;)Arra kérlek privátban keress fel és úgymond 2-3 kívánságodat írd le milyen akarsz lenni!Megpróbálok segítséget adni.A leírtak alapján önbizalomhiányad van,de lehet orvosolni.Ha igényled a segítségem,akkor írj privit!;)
2013. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
szia! szerintem ez a tiniknél gyakran előfordul, mármint hogy nem elégedettek magukkal, mindig csak a rosszat látják, önbizalom hiányosak.A magasságodat többen is megirigyelhetnék akár modell is lehetsz, sokan örülnének neki. A melled pedig nőni fog még hisz csak 15 vagy. Ha pedig nem, az sem baj mennyivel jobb ha óriási lógó melleket kellene elviselned mindennap. Még sportolni sem lehet vele rendesen. Én is nehezen nyitok idegenek felé de aztán ahogy nálad elmúlt és tök jóban lettünk :)kitűnsz a tömegből? sose baj, legalább egyéniség vagy. Próbáld ki h mindennap legalább 3x a tükörképedre vigyorogsz és meglátod h szép vagy, a mosoly széppé varázsol mindenkit, főleg ha őszinte :) sok sikert 16/L
2013. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, és mindjárt válaszolok az üzenetekre is :)
2013. júl. 7. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se érzem jól magam a bőrömbe..:/

Nagyon magas,vékony lány vagyok méghozzá szőke a legrosszabb a szemüveg megkeseríti az életem mind1..

Nagyon szerencsétlen vagyok én is.. Mondják amúgy hogy szép vagyok meg milyen jó hogy magas vagyok de én utálom akkor is...

A lényeg hogy add mindig önmagad én is magamat adom és sokan mondták hogy azért szeretnek hogy őszinte vagyok :)

Bulizni nem igazán járok el,de most már menni fogom mert muszáj ismerkedni meg minden:)

Néha elgondolkodom hogy nálam csúnyábbak is vannak és majd hogy szedek fel pár kilót :)

Én is nagyon lapos vagyok de sok helyen olvastam hogy szeretik a fiúk a kis ciciket nyugi,bár ez engem nem nyugtat...:/

Szerintem próbáljuk meg magunkat elfogadni ez van ezt dobta a gép :/ :))

16/L

2013. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szia utolsó :)

igen, nekem is mindig azt mondják mások, hogy "nem hogy örülnél, hogy magas vagy, mások örülnének ilyen magasságnak meg hogy simán mehetnék modellnek, stb." engem ezek egyáltalán nem nyugtatnak, hogy mások ennek örülnének. én nekem nem tetszik, nem akarok modell se lenni, semmi... magassarkút sem hordok mert így is utálom a magasságom az meg csak kiemeli. megkérdezhetem te hány cm vagy?:) én elfogadnám az alakom,hogyha lenne mellem. nem arra a nagyra gondolok, hanem hogy azért legyen, lássák hogy azért van cicim. már most is nőtt azért mert meg van már az a gömbölyű része vagy hogy fogalmazzak:), de ruhában takarva olyan mintha nem lenne ott semmi:) kis szúnyogcsípés:) talán nem is érdekelne a mellem,hogyha a mai fiúk nem lennének ilyenek... a mai fiúnak ez a fontos,ha egy lánynak nincs nagyon melle az már nem is lehet szép a 75%-ánál mert azért van kivétel...:/ csak sajnos ez olyan dolog ami adottság. na mindegy.

egyébként én is szemüveges vagyok,és én szeretem :) de én már 1.-s korom óta és mindenki megszokott már így :) én szemüveg nélkül nem szeretek lenni :) egyébként te is írhatnál privit ha gondolod:)

2013. júl. 7. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha magamat olvasnám! :D 2-3 évvel ezelőtt ugyanígy gondolkoztam. Legszívesebben az egész arcomat átoperáltattam volna. Mindenbe belekötöttem: az orromba, a homlokomba, a hajamba, a fülembe, a számba, az államba és az egész fejem formájába. Undorodtam magamtól, irdegesített a viselkedésem, szerettem volna menőbb, "nagyobb valaki" lenni. Még a hangommal se voltam kibékülve. És mindig alacsony, ducibb (nem kövér, csak olyan formás lábú, nagyobb fenekű) akartam lenni mert a környezetemben lévő fiúknak az tetszett és a barátnöim szülei az azzal példázgattak hogy husisnak kell lenni. 168 cm voltam/vagyok de zsiráfnak neveztem magam és ki akartam vágatni a lábamból egy darabot, hogy kisebb legyek. Mára már kibékültem magammal és semmin nem változtatnék. (habár a barátomnak is az alacsony, dagadt, kényes lányok az ideáljai :D) de mégis szépnek tartom magam és bátran viselek magassarkút is. :) 17/L
2013. júl. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
légyszi küldj egy képet priviben, annyira kiváncsi vagyok hogy most tényleg van miért aggódnod vagy csak te látod magad igy.
2013. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ment az üzenet :)
2013. júl. 8. 21:58
 10/10 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Átérzem! Írj privátot nyugodtan, ha lenne kedved beszélgetni! :)
2014. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!