Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék magasabb tűsarkú...

Hogy lehetnék magasabb tűsarkú nélkül?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17 éves, és 160 cm... Szerintem nagyon alacsony vagyok, hogy lehetnék magasabb cipők nélkül?
2009. nov. 2. 19:14
 1/8 anonim válasza:
Hacsak nem nősz tovább, akkor sehogy, viszont nem kell elkeseredni rengeteg csinos- és alacsony csajt ismerek, nem a méret a lényeg ebben az esetben, viszont modell már valószínűleg nem leszel :)
2009. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem te is tudod,hogy erre a kérdésre normális választ úgyse kapsz,szóval:

használj gólyalábat!

2009. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy állj rá egy létrára, esetleg ragassz karókat a talpadhoz, vagy állj lábujjhegyre ;)
2009. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de hordozhatsz sámlit is a retikülödben :)
2009. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél otthonra olyan nyújtó, szado eszközt ._.

Amúgy mondjuk öltözz olyan ruhákba, amik esztétikailag nyújtanak.

2009. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
bazeg. sehogy....
2009. nov. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
figyelj oda milyen ruhát vezsel van emi esztétikusan hosszít:) am én sem értek ehhez csak hallotam
2009. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hidd el mindent megadnék, hogy 160 cm legyek:) 178 cm vagyok, imádom a magassarkú cipőket, de nem tudom felvenni, mert 185 centivel már a buszra sem férek fel:D Szóval! Fel a magassarkú cipővel, most ami a legdivatosabb(és nekem a legszebb) azok a kissé telített talpúak alul és még hozzá a magas sarok:) és ne vegyél tűsarkút, az nem szép (egy tipp) szóval én mindig irigyelni foglak!;)

2009. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!