Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan/mitől lehetnék magasabb?

Hogyan/mitől lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és egy kicsit zavar, hogy kb 172 cm vagyok. Hogyan lehetnék kicsit magasabb?
2009. nov. 27. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Magassarkú cipőtől :)

Felnőtt vagy korodnál fogva, mégis kiábrándítóan buta vagy.

172 különben sem alacsony, mit mondanál, ha 150 lennél?

2009. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már mért lenne buta?

Nyugi, 24-26 éves korodig még nőhetsz! vagy vannak ilyen magasabb sarkú-talpú férficipők (persze alkalmiak) kb 2-3 centivel magasítanak meg. Még rakhatsz bele egy vastag talpbetétet, hátha az is magasít :D (a deichmannban láttam ilyen elég vastag műanyag masszírozós talpbetétet)

18.L

2009. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel fiú vagy, még 21 éves korodig simán nőhetsz. Ha lány lennél, akkor már nem, mert a lányok az első mentruáció után már alig nőnek. Ne cigizz, ne igyál, ne drogozz. Állítólag ezek befolyásolják a növekedést. Ja, meg a tömegnövelő- és egyéb szteroidos hülyeségeket is felejtsd el.
2009. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az mondjuk tény, ha 19 évesen 172 cm vagy, akkor 190 cm már sosem leszel. Még nőhetsz úgy 5 cm- t, többet nem nagyon.

Csak a cipővel tudsz csalni, vannak vastagabb talpú sportcipők (nem a klasszikus Buffalo, az gáz) meg olyan bőrcipők, amiknek van sarkuk. Igaz, az kb. 3 cm, de az is valami.


Mindig húzd ki magad, hasat be, mellet ki, a jó tartás is magasabbnak mutat.


Emellett ne zavarjon, hogy nem nőttél kosarasnak. Én 174 cm magas vagyok (lány) és volt egy barátom, aki vele egymagas volt. Csakhogy én szeretem a magassarkút, és miatta sem mondtam le róluk. Engem nem zavart, hogy én vagyok magasabb, de őt igen. Nem mondta, de mindig erősen kihúzta magát mellettem.... hidd el, Ti vagytok azok, akik ennek feneket kerítenek, a lányok nagyrészét nem zavarja, ha egy kicsit magasabb, mint a barátja.

2009. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elso azt irta, hogy 172nem alacsony, csajnak nem, de pasinak igen.....gondolj mar bele. Ne jarj sportcipoben ha magasabbnak akarsz tunni, hanem olyan felcipoket hordj ami magasit.
2009. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!