Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha Marina and the Diamonds-ra...

Ha Marina and the Diamonds-ra szeretnék hajazni, milyen alapdarabokat szerezzek be? 15L

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a stílusa, és mindig is szerettem a vintage/retro cuccokat, Marina pedig nőiesen csinálja mindezt, és nem mű:)

Smink terén már nagyjából kitapasztaltam, hamvas alapozó, cicaszem, pasztell ajkak, haj pedig kicsit hullámosan.

Köszönöm szépen a tanácsokat!:)


Légyszi ne írjatok olyasmit, hogy ne majmoljak mást, keressem meg a saját stílusom stb. mert nem a tökéletes klónja szeretnék lenni, csak pár dolgot ellesni tőle.:)


15L



2013. szept. 8. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én eddig nem tudtam, hogy ő kicsoda, de rákerestem és a képek alapján írom amit írok.


-pasztell színű ruhák - elsőre elég egy pasztell nadrág és egy magasabb derekú szoknya


-mintás nadrágok, hozzá valami feliratos póló, ami passzol


-szalagok, hajpántok, amik illenek a többi ruhádhoz


-pár dzseki - bomber esetleg farmerdzseki amik szintén passzolnak a többi ruhához.


Azért nem tudok konkrét mintát vagy színt mondani, mert nem tudom,h ogy hozzád, a bőrödhöz, a többi ruhádhoz milyen színek és minták illenek, ezt tapasztald ki, menj el vásárolni és próbálgass.


Egy boltban nem fogod tudni ezeket mind beszerezni, de szerinte minden üzletben található 1-2 dolog ami beleillik ebbe a fajta stílusba.

2013. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, örülök a hozzáértő válasznak!:)


Eddig beszereztem 2 ruhát, 2 felsőt, egy dzsekit, egy harisnyát és egy cipőt ebben az irányban.


H&M-ben, turikban jártam eddig.


Még várok válaszokat:))

2013. szept. 8. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, fiú vagyok, annyira nem értek az ilyesmihez...illetve egyáltalán nem! De nagyon szeretem a zenéjét! Te is szereted, vagy csak a stílusa jön be? :)
2013. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ötvenes évekre hajazó darabok

[link]


bármi, amin masni van

[link]


[link]


[link]


szerezz be egy pasztell szoknyát, mint például ezek, ezt aztán pasztell színű felsőkkel kombinálhatod

[link]


[link]


[link]


és végül a 80as évekből is szerezhetsz inspirációt, ha veszel egy színes, tarka alapdarabot, bármilyen egyszerű outfitet fel tudsz vele dobni

[link]


[link]

2013. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hűűű, nagyon köszi a linkeket!:)
2013. szept. 8. 10:44
 6/8 A kérdező kommentje:
És természetesen a zenéjét is imádom.
2013. szept. 8. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
haha, amikor elolvastam a kérdést épp marinát hallgattam.. :D nyáron sok helyen láttam ilyen pöttyös ruhácskát, szerintem most nyár vége van, most lehet a kiárusítás... szerezz be pár masnis hajpántot (a bijou bridgetteben nagyon édesek vannak, én is ott vettem ...) hordj topánkát, meg ilyen elegánsabb cipőket
2013. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en is szeretem Marina stilusat. szerintem ezek a kepek jo kiindulasi alapok lehetnek :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!