Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alapdarabokat érdemes...

Milyen alapdarabokat érdemes beszereznem tavaszra? és milyen színekben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, épp egy stílusváltáson mentem keresztül nyáron, azóta csajos, egyszerű, elegáns ruhákat hordok. de nem vagyok képben, mit kéne beszerezenm, kérlek segítsetek!
2013. febr. 5. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű szűk nadrágokat, trikókat, blézereket. A blézer nagyon jó átmeneti darab. Én nagyon szeretem az ingeket, főleg a chiffon anyagúakat, ezeket minden üzletben megtalálhatod, a Bershkában és a Stradivariusban nagyon szépek szoktak lenni. Blézer fronton a H&M-et ajánlom, jó fazonú és jó árú blézereket árulnak (főleg akciókor, én már 3 ezerért is vettem blézert). Nadrágokból farmereket és pasztellszínűeket szerezz be, ja és egy feketét, az mindig jól jön. Pasztell színekből idén is divatos a púder színű, halvány rózsaszín, babakék, halvány sárga és a mentazöld. Idén divatosak lesznek a kontrasztos, fekete-fehér darabok is, ezek is jól kombinálhatóak. Alapdarab lehet még a blézer mellett egy farmer vagy egy bőrdzseki is. Ezek sosem mennek ki a divatból (bár farmert pár évig nehezen lehetett kapni, idén dugig vannak a boltok), így jó befektetés, hosszú évekig hordhatod őket, ha jó minőségűt vásárolsz. Divatosak most a szegecses darabok, de nem ajánlom őket, mert ez egyszer kimegy a divatból, viszont egy egyszerű bőrdzsekit még 5-10 év múlva is felvehetsz. A szegecs jövőre már lehet "ciki" lesz. Hirtelen ennyi. Böngéssz divatblogokat, nagyon jó inspirációk lehetnek. Illetve ajánlom még a tumblr-t i. Nézegesd még az üzletek honlapjait, hogy hol milyen darabok találhatók az aktuális kollekciókban (H&M, Stradi, Pull&Bear, Bershka, stb.), és az árak is fel vannak tüntetve, így vásárlás előtt már tudod, mire számíts.
2013. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is mondja, szerezz be egy jó blézert! Azt bárhova fel tudod venni, színházba, utcára, vizsgára, esküvőre... ebből egy feketét és egy bézst ajánlanék. Amit még tudnék mondani:

-nem túl élénk és nem túl feszülős, nem túl mini ruhák

-pasztellszínek (ezekből lehet szürkésebb tónusúakat is, ha a fagyiszínek nem állnak jól), púderrózsaszín

-hangsúlyos nyakláncok (egy sima, egyszínű pulcsival vagy pólóval nagyon stílusosan néznek ki)

-egyszínű alappólók (nekem most azok jönnek be, amik vékonyabb anyagúak, és lazábbak, nem túl rikító színekben... most például egy fakó keki a kedvencem)

2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!