Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alapdarabokat érdemes...

Milyen alapdarabokat érdemes beszerezni amik jól kombinálhatók, és divatosak?

Figyelt kérdés
bármelyik évszakra
2012. máj. 16. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapruhatár:

1 kabát, amelyet mindennel fel lehet venni

2 fekete blézer

3 nadrág (2 kényelmes, 1 alkalmi)

2 szoknya (farmer és szövet)

4 póló

1 fehér ing

3 top

2 pulcsi

2 fekete cipő (balerina, klasszikus)

1 testszínű fehérnemű szett

2 táska

kiegészítők

Egy brit oldalon olvasva... :) Kabátnak pl ballon kabátot írnak. Simán hétköznapi, egy sállal, brossal, bármilyen kitűzővel lehet csinos/bohókás/alkalmi viseletté varázsolni. A kiegészítők alatt többek közt ezt értették. :D

2012. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző jól leírta.Olyan ruhadarabokat válassz amelyek jól kombinálhaatók.Pl nekem van egy fekete magasított derekú farmerszoknyám,ezt télen nyáron tudom hordani.Legyen egy blézered:ezt is szintén télen,nyáron,ha elég csinos esetleg alkalmakra is feltudod venni,de hétköznap is megállja a helyét.Lényeg,hogy olyan ruhadarabot ne vegyél meg amit nm tudsz mivel felvenni.Előbb mindig gondold át,hogy mi passzol hozzá.Még ami fontos szerintem,az az,hogy ezek az alapruhadarabok vagy fekete vagy fehér színűek legyenek,mert ezek mindennel kombinálhatók.
2012. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!