Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek szőrösség ellen?

Mit tehetek szőrösség ellen?

Figyelt kérdés
nagyon ciki ez az egész, de sajnos lány létemre elég szőrös vagyok..kb. 1éve szedtem a merz special dragét mert a hajamat akartam növeszteni, és ez lett belőle, hogy a hajam mellett a szőrösségem is nőtt. a karomat, lábamat, és már a hasamat is gyantázom, de a mellkasom (!), a derekam, a tarkóm is szőrös, ráadásul fekete..mit tehetek? nagyon kellemetlen számomra :((
2013. szept. 8. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket nem érdemes leszőrteleníteni, mert csak borostás lesz, hanem ki szokták szőkíteni. De ne otthon csináld, hanem a kozmetikus megcsinálja neked, mert ehhez speciális szőkítő kell és szaktudást igényel. De legalább tanultál a hülyeségedből. Hajra annyi olyan szer van, amit külsőleg kell használni és drasztikusan megnő tőle. Gondolhattad volna, hogy amit beszedsz az nem csak a hajadat fogja növeszteni.
2013. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ezekről a helyekről jobb ha nem szedeted le a szőrt, mert csak mégtöbb gond lesz vele később. A szőkítő gyengíti is a szálakat és alig fog majd látszani, olyasmi lesz, mint amik az arcunkon is vannak apró pihék. Szerintem a hasadra is jobb megoldás lenne ez, sőt, a legtöbb lány a karját is csak szőkíti. Mondjuk nemtudom rajtad mennyire sűrű szőr nőtt, azért ettől is függ. Menj el a kozmetikushoz és majd ő megmondja, a legjobb lett volna nem szedni azt a valamit, azért talán javítható a helyzet.
2013. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazatok van, így utólag már én is belátom, de akkor ez fel sem merült bennem :o ..akkor azt mondjátok szőkítsem? a bőrömet nem teszi tönkre?
2013. szept. 8. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kell vele a kozmetikushoz menned és nem otthon "barkácsolni", hogy a bőrödet ne tegye tönkre!!!
2013. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!