Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (képekkel) Rágom a körmöm....

(képekkel) Rágom a körmöm. Mit lehetne ez ellen tenni? A ricinus olaj használ? Esetleg valami házi praktika a körömlakkon kívül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


főleg suliba órákon.tudom hogy undorító.nagyon le akarok szokni róla.fujj.



2013. aug. 21. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez még nem vészes,én kiskorom óta rágom ennél jobban mint te!De sikerült megnövesztenem 2 hónapja,most meg 1 napja műkörmöm van! Ez igazából fejben dől el,hogy le szoksz a körömrágásról! Csináltass kis műkörmöt,vagy kérj zselét a körmödre!Azt csak nem rágnád le?!
2013. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Szerintem is a műköröm a megoldás, kiskorom óta rágom a körmöm és én is meg fogom csináltatni hátha segít.
2013. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vigyél a suliba körömreszelőt, és mikor eszedbe jut rágni, inkább reszelgesd kicsit. Az eltereli a figyelmed, és a szépen lereszelt körömszélek kevésbé ingerlik az embert rágásra.
2013. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó... Az ember nem azért rágja a körmét mert irritálja ahogy kinéz... Ez egy pótcselekvés ami stresszre vezethető vissza. Szerintem inkább keresd meg az okot amiért rágod és gyökerében irtsd ki a problémát.
2013. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen hatásos módszer az akaraterő. Órákon meg csinálj mást. Mondjuk figyelj a tanárra, jegyzetelgess. :D De ha nem megy semmiképp, akkor rajzolgass, csomózz karkötőt, stb, csak foglald le a kezed.

Egyébként lehet kapni ilyen piszok keserű körömlakkot, pár száz forintot csak tudsz szorítani rá, nem tudom ezt próbáltad-e már. Színtelen, szóval suliba is jó, másik lakkra is kenheted, és ha rágod a körmöd, észreveszed az íze miatt, és akaraterővel abbahagyhatod. :)

2013. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Anno anyukám meg én magamnak is bekentem a körmöm azzal az erős lakkal,amitől elvileg nem rágja az ember a körmét! Nekem nem használt,ugyan úgy rágtam mellette meg bokákoltam :D

Első voltam

2013. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is rágtam kb elsős koromtól, most leszek nyolcadikos, és a nyáron tökre megnőtt a körmmö, mindig ki volt festve valamilyen színű körömlakkal, és így nem volt szívem lerágni:D amúgy nekem sem használt az a keserű körömlakk, ugyanúgy rágtam tovább:S
2013. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyerekek! A keserű körömlakk csak pénzlehúzás már, nem ér semmit
2013. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi a gond a rágott körömmel?? Én sose értettem :/ Szerintem szép így is! Persze jobb lenne, ha levágva lenne, de még ez is jobban tetszik, mint a hosszú izék meg a műköröm! :)


21f

2013. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kedves97 válasza:
szia, énis rágom, vettem olyan keserű körömlakkot semmit nem ér úgyis lerágod egy idő után pedig úgyis lejön a nyáltól, a keresd meg a gyökerét duma is hülyeség mert soha nem fogod megtudni az okát, körömlakk vagy műköröm is feleslegem mert a műköröm tönkre teszi a körmödet ez köztudott a körömlakkot meg nemtudom te hogy vagy vele én lekaparom és lerágom, a dolog fejben dől el ha eldöntöd hogy nem rágod és figyelsz rá akkor sikerülni fog nem kell a körmödre semmi csak el kell határoznod, én a nyáron leszoktam róla ehelyett belül a számat rágtam véresre .. 5 napja van suli és már csak az egyik kezemen van köröm... megint leszokóba vagyok szóval mint mondtam fejben dől el próbálj csinálni valamit mikor stresszes vagy firkálj vagy dobolj a kezeddel ilyesmi csak ne vedd a szádba :))
2013. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!