Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan csúnyának látom magam,...

Olyan csúnyának látom magam, tudnátok tanácsot adni, hogy jobban nézzek ki? Ti milyennek láttok, mik a hibáim, amiken tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Több kép rólam:

Első:

[url= [link]


Második:

[url= [link]


Harmadik:

[url= [link]



2013. szept. 9. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmilyennek nem látlak, mert egyik link sem jó!
2013. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elnézést, itt vannak a jó linkek:

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 9. 13:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Természetes vagy és ez a legjobb! :)
2013. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép vagy :)
2013. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is cuki vagy, kedves lánykának látszol, én annyit mondanék, hogy keress egy jó fodrászt,(sajna nem egyszerű), és valami jó frizkót vágassál. Pozitív a kisugárzásod egyébként! :-)
2013. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy, ha kiszedetnéd a szemôldököd (lécci kozmetikussal csináltasd, max 700 ft, ne állj be az elkùrt szemöldökűek népes táborába!)és fodrásszal megcsináltatnád a hajad, még szebb lennél.
2013. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,még jöhetnek.A tanácsokat igyekszek megfogadni,de most éppen növelem a hajam,ti milyen frizurát tudnátok hozzám elképzelni,amihez nem kell a hosszán változtatni vagy csak nagyon keveset?
2013. szept. 9. 15:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is sokat dobna rajtad, ha a hajad oldalt választanád el, nem középen. Ha az az oldal, amelyiken kevesebb haj van, sokkal laposabbnak tűnik, tupírozd fel egy kicsit a tövét!
2013. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az elsőn nagyon szép vagy, olyan természetes! De a többin sem vagy csúnya.

Amúgy olyan érzésem van, mintha már láttalak volna valahol. Erdélyben laksz?

2013. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Te még nagyon fiatal vagy :) igazán nem kellene még a külsőddel foglalkoznod.tudod mennyit alakul az ember ebben az időszakban? Amugy egyáltalán nem tartozol a csunya kategoriába!

A kérdésre válaszolva,szedesd ki a szemöldököde,válaszd félfele a hajadat.Ne tupirozd ,mert igy is eléggé dus.probáld meg ki egyenesiteni,de igy göndören is szép és természetes..

Mivel nagyon fiatalan vagy igy nehéz tanácsokat adni,mert nem igazán diazandó az ha ekkora korban festi magát az ember..

2013. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!