Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy nincs kiszedv...

Nagyon gáz, hogy nincs kiszedve a szemöldököm?

Figyelt kérdés
13 és fél éves lány vagyok, nyolcadikos. Én nagyon szeretném hogy a kozmetikus kiszedje a szemöldököm, de anyukám nem engedi valamiért. Szerintetek miért nem engedi és hogyan tudnám meggyőzni? Nincsen összenőve, nem is túl vastag, de vannak azért persze ívből kilógó szálak. Lehet ez visszataszító a fiúk számára? Ilyen korban illik már kiszedni? Az osztálytársaimnak szinte mindnek ki van már szedve... És gondolom a szép szemöldök formát ad az arcnak. Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sok anyuka nem engedi a lányának. Szerintem érvelj ilyesmikkel: -Anyu, de szinte mindenkinek ki van szedve!

-Anyu, kérlek miért nem engeded?

-De anyu te is voltál fiatal!

-Kérlek anyu nagyon szeretném így enm tetszem magamnak.


Stb :) Sok sikert! Remélem tudtam segíteni! :) 14/L

2013. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még kíváncsi vagyok mások véleményére is, szóval írjatok választ kérlek titeket! Köszönöm
2013. szept. 13. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz nem enged vagy azt nem szeretné hogy kiszedd?

Otthon is kiszedheted én 12 éves korom óta szedem heti egyszer.

2013. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyiket sem engedi
2013. szept. 13. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok, megköszönném!
2013. szept. 13. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Érvelj, hogy sok mindenkinek ki van szedve, ha szépen meg van csinálva, akkor nagyon jól néz ki az arcon, de nem ad túl felnőttes benyomást.

Szerintem a kozmetikusra beszéld rá, ha tudod, mert ha egyszer szépen formára gyantázza (nem kellemes érzés, de nekem simán megéri havonta egyszer) akkor utána magadnak is ki tudod szedni. Csak túl ne szedd, a kevesebb több :)

Én 14 voltam, amikor szedni kezdtem, sosem volt tőlságosan dús, de már zavartak felül a kiálló szálak, meg középre kezdett kicsit beszemtelenkedni :D Azóta megvagyok vele, ha olyat látok, akkor kiszedem, néha pedig kozmetikus alaposan megcsinálja.

Sok sikert!

15/L

2013. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek kipróbálom a tanácsokat:)
2013. szept. 14. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!