Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iparfümériáról rendeltem,...

Iparfümériáról rendeltem, szerintetek megbízható? Rendeltetek már innen?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy parfümöt onnan. Hozzáteszem, kb. 5 éve használom, mindig Douglas-ban vettem. Láttam, itt 6000 ft-tal olcsóbb, így megrendeltem. A doboz, üveg, illat ugyanaz, összehasonlítottam a Douglas-os dobozzal, üveggel. Egy bajom van vele, 2 óra után nem lehet érezni az illatát. A tartóssága nem olyna, mint amilyen eddig volt. A régit mindig éreztem magamon , vagy a pulcsimon még 5-6 óra után is, ezt nem. Szerintetek akkor nem eredeti? A doboz, minden stimmel amúgy.
2013. szept. 17. 16:47
 1/1 lalusz1 válasza:
Na nekem is ez a bajom pont mint neked!!csak annyi még ,hogy az 50 ml ami 13000 ft volt tovább tartott, mint a 100ml ami csak 16000 ft ugyan itt és ugyan az a márka.érdekes 1 óra után semmit nem érezni
2015. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!