Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj köldökpiercing...

Mennyire fáj köldökpiercing szúrás? (Többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Köldökpiercinget szeretnék csináltatni. Nagyooon félek tőle. Olvastam, hogy nem fáj, de én rosszul vagyok a tűktől is már, pedig annyira nagyon tetszik, hogy az valami hihetetlen*-* Én már a fülpiercingnél is elájultam, mondjuk azt elég érdekesen lőtték át pisztollyal, mert lezsibbadt a fél fejem utána...És fél évig utána legalább gyógyulgatnia kellett, mert mindig és mindig begyulladt.

Na de a lényeg. Szerintetek bírnám a köldökpiercing szúrást vagy ott is beájulnék?:/



2013. szept. 18. 02:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Kérd, hogy neked ilyennel lőjék be, mert ezt észre sem veszed, és fájdalommentes!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0Ak..

2013. szept. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ott még inkább beájulnál. Azt nem lövik.

Én sem bírom az ilyen dolgokat, de a fülbelövésnél semmi bajom nem volt.

2013. szept. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz olyan rossz, csak az a lényeg hogy időben lovesd ki mert egy 4-5 hónap kell neki hogy teljesen kitisztuljon meg hogy cserélgetni tudjad. :) mivel gondolom a nyárra akarod hogy szép legyen :)

Amugy ha YouTube ra bírod hogy: belly button peircing. Akkor kiad videókat arról hogy hogyan csináljak :)

Nyugi egyszer ateled es utána többször nem kell :)

Majd en is fogom egy év múlva :)

2013. szept. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A navel nem fáj annyira, sokkal inkább kellemetlen. Leginkább a szúrás pillanatában és behelyezés pillanatában(kb 5-10 mp). Lövetni semmit se lövess, mert az a legrosszabb, amit tehetsz, szétroncsolja a szöveteket, sokszor annyi ideig gyógyul, mint egy normál szúrás. Azon kívül, ezeket csak a kozmetikusok használják, akiknek nincs szakképesítésük testékszer behelyezésére (a fülcimpában is az!), ráadásul még fertőtleníteni sem lehet.
2013. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek,ne lövesd mert roncsol,hát ha már fülpiercingnél is elájultál és rosszul vagy a tűktől,lehet ezt sem fogod jól viselni,hallottam már olyanról h a csaj rosszul lett,szédülés,ilyesmi..a fájdalom kibírható,én is inkább kellemetlennek mondanám,é mondjuk kifejezetten rosszul viselem a fájdalmat,de összeszorítottam a szemem és kibírtam,csak néhány másodpercig tart,viszont olyanról is hallottam hogy sikított a csaj miközben átszúrták
2013. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:) Úgy szeretném, hogy nyárra már legyen kész, semmi baja nincs és teljesen begyógyult. De megnéztem most egy vidit és elég durvának tűnik. Olvasgattam mások válaszait köldök piercinges kérdésnél, és írták, hogy ne nézzünk vidiket, mert az sokkal jobban fogunk félni, meg hogy vidin durvább.


2.válaszoló!

Amikor én csináltattam fülbevalót alulra, nekem sem volt semmi gond, csípett és ennyi. De amikor porcba csináltattam akkor az valami hihetetlen volt.:/


Majd meglátom, hogy mi lesz:)

2013. szept. 18. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a szúrás, nem tudtam, hogy ilyen hosszú a begyógyulás folyamata, állandóan az járt a fejemben, hogy ha nem gyógyul be és ki kell szedni, akkor ennyi, biztos, hogy nem fogom átszúratni még egyszer.. ismétlem nekem nagyon fájt és csak azért bírtam ki, mert viszonylag hamar megvolt.. :) de semmi pánik, senki nem halt még bele.. de fáj!
2013. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt én nagyon jól bírtam. Mondjuk az én bőröm gyorsan regenerálódik szóval 4 hét alatt teljesen begyógyult és nem is gyulladt még csak be se. :)) Szerintem nem lesz gond vele, na meg csak egyszer kell túlélni :D
2013. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondolok, hogy csak egyszer kell túlélni és kész is *-* :)

És amúgy, hogyha kiveszitek a piercinget ott marad egy ilyen kis "lyuk"? Vagy hogy is mondjam...Mint a fülbevalónál, hogyha kiveszed a fülbevalót? Csak egy kicsit nagyobb a helye?:)

2013. szept. 20. 15:38
 10/12 anonim válasza:
Szia. Ne félj tőle! A fájdalom ne tartson vissza. Nekem 2 hónapja szúrták (nem lőtték). Érzéstelenítő nélkül csinálták, de tényleg nem fájt. Nem nevezhető fájdalomnak. Én végig nevettem az egészet, mert rosszabbra számítottam. Totál bepánikoltam, mert nagyon félek a fájdalomtól...tényleg a vérvételnél is remegek, leizzadok, de ez semmi :D Szerintem imádni fogod :))
2013. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!