Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már vagy 3 éve ugyanolyan a...

Már vagy 3 éve ugyanolyan a mellméretem 75/A és 23 éves vagyok. Szerintetek ez nagyon kicsi? 167 cm magas vagyok és 54 kg. Van valami általatok kipróbált megoldás arra, hogy legalább egy kicsit is nőljön még?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél elégedetlen, semmi hiba nincs.
2013. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Van igen, nem is egy. Több poszt is foglalkozik ezzel. Van erre masszázs technika is, alkalmazom is, egy méret (pl: B-C)növekedést érek el általában a vendégeimnél.
2013. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudsz nekem küldeni valami linket esetleg,ahol utána tudok olvasni? :) Annyi mindent olvastam már a mellpumpától kezdve mindenről....de a masszázs hangzik eddig a legjobban!!!
2013. szept. 18. 09:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Naiv kicsi lány, be ne kajáld már!


Nincs semmilyen természetes módszer. Ha lenne, már rég éhen halt volna minden plasztikai sebész... nem gondolod?

Masszázs címszóval csak meg akar du...

2013. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy ha lenne ilyen módszer, akkor nem D-kosárral rohangálna a nők 90%-a?

Szvsz az, hogy 23 évesen ilyenek írsz, hogy "nőljön", nagyobb probléma, mint a mellméreted. Sokan szeretik a kicsit is, én is.

2013. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Max.75B-re vagy 80A-ra szerettem vna megnövelni.nem akarok nagy lógó melleket,csak egy picit nagyobbakat,mint a mostaniak.Hallottam már róla,h masszázs által értek el eredményeket,csak szeretném tudni,h milyen masszírozási technika van erre.olvass utána,ne szólj le.tanácsért fordultam hjde.köszi
2013. szept. 18. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:

80A-d bármikor lehet. Csak híznod kell hozzá, ugyanis a szám a hátad körméretét jelenti, NEM a melled nagyságát.


Hallottál róla, egészségedre. Próbálkozz nyugodtan, ha úgy tetszik. Max. az idődet és pénzedet cs.szed el rá.

Nekünk ez nem fáj.

(A hülyeség viszont annál jobban.)


4-es voltam, aki nem "mellesleg" 70A-s.

2013. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nos, köszönöm a 4.-nek, de ez nem a dugásról szól, a válaszom célja sem ezt tükrözte. Sajnálom (a 4. esnek szólva), hogy eddig minden pasi csak megdugott téged, aki a közeledbe került. Ismeretlenül nem célszerű megítélni valakit.
2013. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,nem feltétlenül a dugásról van szó! Tudom,hogy híznom kell ahhoz,hogy 80A-s lehessek,próbálok is tenni érte.Nem a leszólások végett írtam ide,csak tanácsért. nemtudom miért kell egyből letámadni a másikat.
2013. szept. 18. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha szép feszes, akkor nincs semmi baj az A-s cickókkal! a számot meg nem kell felnyomnod 80-ra! :) Miért akarnál olyan zsíros/izmos lenni? Most talán csak csont és bőr vagy?


21f

2013. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!