Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Töröltem Asus X51DIJ lapropomr...

Infót Kérek kérdése:

Töröltem Asus X51DIJ lapropomrola recoveri particiot. Vissza lehet valahogyan rá rakni. Elmélet szeint ugyanolyan lapto-rol felfedem a partot rámásolom a saját külsö vinyora ugy vissza az enyémre elméletilieg kivitelezhető vagy jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 03:54
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha még nem írtál rá, vagyis nem foglaltad újra le a területet, akkor vissza tudod hozni TestDisk -el:

[link]


Ha kaptál vagy írtál ki Recovery DVD-t. Azzal is kelyre tudot állítani (első indításnál a legtöbb gyártó figyelmeztet is erre).


Ha sehogyan sem megy, akkor sem tragédia a Recovery partíció elvesztése. Nem tartalmaz mást csak egy OS telepítőt integrált driverekkel és a gyártó fölösleges szoftvereit valamint a piár szemetét.


Ugyan az éred el vele, ha leszedsz a netről egy telepítőt, majd a matricán lévő kóddal hivatalosan beaktiválod. A kényelmetlenség csak annyi, hogy neked kell manuálisan telepíteni a drivereket.

2011. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most haveromnak ugyan ilyen a laptopja :D ha arrol csinálok recovery dvd t mert elméletileg sinen vagyok ő még nem törölte akkor a jol tudom xD
2011. máj. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!