Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszinte véleményekre lennék...

Őszinte véleményekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok ha megláttok egy ilyen lányt az utcán? 10/?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. szept. 23. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Tipikus példa h miért nem szabad ezen az oldalon ilyen kérdést feltenni... a sok besavanyodott konzervatív nethuszárnak csak itt van lehetősége kiélni magát sajnos...

tömeggyártmány, nem egyedi, divatot követi... pls mondjatok vkit aki egyedi és jól néz ki, és a 10 évvel ezelőtti divatot hordja :D... mert ha meg vki nem követi a divatot akkor az a baj, a többiek meg akik azt hiszik magukról h marha egyediek azok ált. úgy néznek ki mint egy bóhóc, vagy tramplik :D

aztán a 10 kiló sminket se látom sehol, dehát biztos sikerült ezt is kiekresni a Nagy Magyar Sztereotípia-szótár használatával :D

meg h mosolyog... komolyan... most azt várjátok h mindneki legyen olyan búval b. szott mint ti? :D nyilván az ember h afotót csinál magáról mosolyog... de nyilván megint az emberek 99%-a gyökér és csak a ti búval b. szott facebook profilképeitek a komolyak :D

amúgy a kérdéshez annyit szólnék hozzá, hogy az arcod szép, kedvesnek tűnsz, jól ápolt és igényesnek ami manapság már nagy szó, a divatos lányokkal meg semmi bajom. kinézetre 10/8, bár nyilván egy teljes alakos kép jobban árnyalná a dolgokat, hiszen az utcán is azt nézzük

2013. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
73%

Miért kérdezel ilyet az interneten :)?

és mi ez a 10/?...

Kinek mennyi...? kivel versenyzel???!

Az érdekeljen amit az ismerőseid, barátaid, és a szeretteid mondanak.

nem értem az ilyen lányokat akik azt hiszik hogy azzal ha többet mutatnak magukból, akkor szebbek lesznek..

nem értem hogy mit vártál mikor feltöltötted ide ezeket a képeket.

sok szebb és sok kevésbé szép lányt látni az utcán és mindenhol.te valakinek egy angyal vagy és leszel valakinek pedig egy rondaság. valaki meghalna érted valki pedig le se sz*r.

Szerintem elégedj meg magaddal és légy boldog azzal, aki boldoggá tesz :)

----------------------------------------

Ne vegyél sértésnek semmit. A legkevésbé sem akarlak megsérteni.

Egyébként kérdésedre a válaszom: Szép, igényes, lánynak tűnsz a képek alapján. és biztos vagyok benne, hogy vannak fiúk akik döglenek utánad :-)

Én nem pontozok senkit. van egy lány aki számomra 10/100.... :) és más véleménye nem érdekel.

2013. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Mit? Hogy csodaszép arccal lett ellátva.
2013. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas tömegliba, 12 egy tucat... Nem pontozom mert olyan szinten szánalmasnak tartom ezt a pontozgatást, hogy már a kérdés feltevésekor elveszítette az összeset Kedves Kérdező.
2013. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
azt, hogy csak akkor szállnék le róla, ha már könyörögne, hogy többet nem akar élvezni 10/10
2013. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
33%
Mit gondolnák?Azt hogy nem lessze soha ilyen szép barátnöm.
2013. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt hogy gyönyörű. Nekem az esetem nagyon ez a lány. 10/10

24F

2013. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt,hogy tömeglány, nincs saját stílusa=unalom. Millió+1 ilyen lány mászkál az utcán,nem tudom te mivel lehetsz "jobb" a többinél. Sok ilyen lányt ismerek,van olyan amelyik kedves,jó fej,de van olyan is amelyik bunkó,egoista.
2013. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Tényleg ez a sperma nyert?"
2013. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kleo0:) válasza:
52%

"tömegliba" "tömeglány" "tucatlány"


én egyik szót sem használnám.Mert szerintem mindenkiben van valami egyedi dolog.Ha nem is a külsőn de az ember személyiségében biztosan.

Nekem nem tetszik a lány a képen,főleg a 3.kép verte ki nálam is a biztosítékot.És igazatok van hogy egyre több lánynak vannak ilyen képeik,de engem igazából nem nagyon zavar..most ez is egyfajta divat,remélhetőleg majd lecseng.

2013. okt. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!