Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok gyántával?

Tapasztalatok gyántával?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, eddig csak a lábam és a hónaljam szőrtelenítettem borotvával (a lábam csak nyáron), de leszeretném váltani a borotvát, mert azt szidják a legtöbben..igaz, hogy én nem pattogtam ki stb, de a szőr elég hamar visszanőtt. Leszeretném szedni az intim részen is és talán a karomon is mert így is kreol a bőröm (amit utálok) és elég hosszúak a szőrszállaim és sötétbarnák, majdnem feketék és eléggé látszódik + még a bőröm is sötétebnek tűnik tőle. A gyantán gondolkoztam és utána néztem, de nemtudom eldönteni, hogy melyik lenne hatásosabb a cukorgyanta amit itthon csinálok, vagy az üzleti (meleg, hideg ..) Vagy mindkettő, csak más-más területre? Előre is köszönöma válaszokat
2013. szept. 26. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz először, egyedül csak szenvedni fogsz.


Cukorgyantát nehéz elkészíteni, nekem sosem sikerült még, így arról nem tudok nyilatkozni. Úgynevezett márkás termékeket ne vegyél drogériákból, egyik sem használ. Nekem a fodrászkellékeseknél beszerezhető patronos gyanta vált be, de ennek az alkalmazása tud azért körülményes lenni.


Először mindenképpen kozmetikus és figyeld meg, hogyan csinálja. :)

2013. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!