Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változtatni akarok. De hogyan?

Változtatni akarok. De hogyan?

Figyelt kérdés

Egészséges önkritikám volt. Egészen a sulikezdésig, amikoris megint találkoztam a kedves osztálytársaimmal.Nade mind1is. Szóval, nem kövér vagyok, hanem husisabb. 3-4 kiló van rajtam, de lehet hogy 5-6 is, ezt sose tudtam megbecsülni.:D Rengeteg mindent csinálok egy héten, ebből heti 3 tesióra, heti 2 torna, és heti 1 konditerem. Ez így elég?

Meg az a problémám hogy enni viszont nagyon szeretek. Világéletemben szerettem. Nem az édességet és a cukros innivalókat, hanem normálisat de kereskedelmi mennyiségben. Ezt csökkenteni kéne,ugye?

És még azt akartam kérdezni, hogy kéthetente meccsekre járok, és a ugye akkor szotyizom, az nagyon rosszat tesz a bőrnek? Mert olvasom hogy egészségesek az oljos magvak(Hát még a stadionban:D) csak nagyon rosszat tesznek. Ez igaz?

Szóval, szerintetek hogyan/min változtassak?



2013. szept. 28. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Fogyni akkor fogsz ha kalória mínuszban vagy és aerob mozgást végzel.

Kalória mínusz: több energiát adsz le mint amennyit beviszel

Aerob mozgás: zsírégető tartományban végzett,egyenletes tempójú mozgás pl. futás.


Azt jól teszed,hogy egészségesen eszel,de a kalória mínusz legyen meg,szóval ne egyél meg naponta 2 csirkét.5 étkezés leosztva,és napi 2,5-3 L víz.


A fogyáshoz heti 3-4 alkalommal 45 perc aerob mozgás kell.Sajnos a torna(milyen torna?Milyen meccsek?) meg a kondi NEM erre való.Az izomnövelés.


Ha egyszerre diétázol és tornázol azt éred el mit sok nő:nem fogsz semmit se fejlődni.Kevés mozgás a fogyáshoz,kevés kaja az izmosodáshoz.Ez így nem működik..


Ja és erről a sportrovatban kérdezz,ott hozzáértők válaszolnak.

2013. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olajos magvakkal kapcsolatban: nagyon pattanásos vagy?

Ha a válasz nem akkor semmi bajod. Nagy mennyiségű olajos magtól egyesek hajlamosak zsírosabb bőrre.

De alapjáraton attól semmi bajod nem lesz,ha kéthetente megeszel egy csomag makukát.

2013. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!