Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! A miss sporty crack...

Lanyok! A miss sporty crack me up koromlakkjat mivel repedezos kenjek ala masik lakkit? Es irjatok rola velemenyeket

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az lenne a lényege hogy kensz egy színt, rákened a repedezőst, az szétreped, és kilátszik alól a másik szín. Szerintem úgy szebb, mintha a sima körömra kennéd, és az látszana ki.

A Miss Sporty-ét nem próbáltam, de azt hallottam, hamar beszárad. Nekem Essence van, meg vagyok vele elégedve, bár rég használtam :)

2013. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2013. okt. 3. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A Miss Sporty ritka rossz, nekem is van, alap lakk nélkül nem is repedezik amúgy, de még azzal sem mindig, illetve rondán. Szóval ha még nem vettél ilyet akkor inkább másik márkát keress.
2013. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,de már megvettem mondjuk 400forint volt de...kipróbáltam nekem is csak alaplakkal repedezik de úgy igen
2013. okt. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!