Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alkati kérdés?! Véleményeket...

Alkati kérdés?! Véleményeket szeretnék kérni!

Figyelt kérdés

Sziasztok véleményt szeretnék kérni a kinézetemről.Nem azt szeretném hallani,hogy fú de jól nézek ki!!Szimplán kíváncsi vagyok. Kapok hideget,meleget.A "hideget" építő jellegű kritikaként fogom fel a "meleget" szintén! Itt van egy pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

(arcom,hajam,alakom..minden érdekelne) Előre is köszönöm a normális válaszok!



2013. márc. 25. 23:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Elsore azt mondtam volna, hogy hasbol es combbol egy kicsit fogyhatnal, de jobban meggondolva inkabb ne, jo ez igy.

Hajjal semmi gond, arc is jo, csak mosolyogj! ;)

2013. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Arcod átlagos,hajad tetszik,a stílusod is jó :)

Talán alsó részről egy picit fogyhatnál,de így is nagyon csinos vagy.

20L

2013. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasról külön tudok feltenni/illetve küldeni képet!
2013. márc. 25. 23:21
 4/30 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Köszönöm !
2013. márc. 25. 23:21
 5/30 anonim ***** válasza:

Persze, johet a hasadrol is kep, akkor meg eldontjuk, mi legyen:P

1. vagyok (21F)

2013. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

[link]

(pont piercing szúrás után van,csak azért tudtam fel ajánlani a képet :) )

2013. márc. 25. 23:37
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, mindenkinek más az ízlése, nekem nem igazán tetszel, de csúnyának azért nem mondanálak semmiképp. Nem is tudom, olyan unalmasnak tűnik a stílusod, az öltözködésed, a hajad is unalmas, az arcod is. Az utolsó képen látszik hogy kissé fura az alakod, és ezen a durván szivacsos melltartó, meg láb és csípő kiemelése pont nem segít, előnytelen ez a cucc ami rajtad van a képeken. Nekem nem úgy tűnsz mint aki sportol bármit is vagy épp odafigyel az étkezésére. Ezek miatt nem tetszel. De úgy gondolom lehetne belőled jó nő is akár, csak tenned kéne érte.
2013. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
91%
Szerintem ne fogyj sehonnan se, a "csontváz" ideált a manipilált divatfotók és a mértéktelen mennyiségű reklámok, na meg a szépségipar teremtette, ha a fejedbe veszed, hogy fogynod kell, mert pl.: a többiek azt mondták, akár anorexiába és depresszióba is eshetsz. Annak a véleményére adj, akié tetszik neked és érezd magad jól a bőrödben!
2013. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Szép alakod van. Szépen öltözöl. csinos vagy.

19/L

2013. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
7. válaszoló!Köszönöm szintén! 8. illetve 9. válaszolónak is!
2013. márc. 25. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!