Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen testalkatot...

Hogy lehet ilyen testalkatot elérni?

Figyelt kérdés

Kb. így nézek ki : [link] lehet picivel kisebb. 162 cm vagyok és 55 kg, mivel kicsi vagyok így jobban látszik az az 55 kg.

és ilyet szeretnék: [link]



Nem tudom, hogy kezdek hozzá, és mennyi idő kell egy ilyen alakért?

Tudom nem jó kategória, de ezt nézitek a legtöbben.


2013. okt. 4. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sport? Bár széles csípőcsonttal sokat nem tudsz kezdeni, ha az van. Optikailag segíthetsz rajta, illetve nem is probléma
2013. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

A hócipőm tele van ezzel a "KB." így nézek ki dologgal. Vagy rakj fel képet magadról, vagy ne kérdezd meg kérlek.


Sportolni kell, kondizni, futni járni, bármilyen aktív sport és nem étkezel este 6 után. A széndhidrátok közül kivágod az étrendedből a kenyeret, tésztát, cukrot. Helyettesítsd rizzsel, vagy párolt zöldséggel, gyümölcsökkel, müzlivel.

Időt ne kérdezz, a szervezeted, genetikád szabja meg.

2013. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
az első link jobb :3 :)
2013. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Az első link egy 80kg-os minimum168-170 cm magas nő.

A második képen a lány 60kg és szintén 168-170 cm.



Szóval? miért hazudod magad 55 kg-nak?

2013. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

sport és étrend (zöldség, hús)

időt nem lehet mondani, mert genetika. Bár mivel nem sokat kell leadni, így nehezen fogsz fogyni.

2013. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Biztos nincs 80 kg :)

Írtam hogy mértem kisebb, mérlegem pedig jó és én 55 vagyok :)


Ha nem tudsz normális választ adni, ne írj :)

2013. okt. 4. 23:23
 7/21 A kérdező kommentje:
méretem*
2013. okt. 4. 23:23
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Hőhőhőh-öhöhöhöh

Nagyot álmodtál te!

2013. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj! Az este 6 órai kajatiltás a világ legnagyobb idiotizmusa, csak a gyomrodat vágod tönkre vele idővel... A napi öt étkezés a fontos, hogy mindig annyit egyél, hogy ne érezd magad éhesnek, de ne is zabáld tele magad.
2013. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

A kettes igencsak nagy butaságot írt a "müzlivel" meg az este 6 után nem evéssel.


Szálkásító diéta kell, kérdező, az étrended álljon sovány húsból, tojásból, rizsből, zöldségből, gyümölcsből. A kenyeret mellőzd, egyéb tésztaféléket szintén. Az a "müzli" meg valójában zabpehely, az mehet.


Ettől már valószínűleg önmagában fogyni fogsz, főleg, ha eddig egészségtelenül táplálkoztál.

Ha jó formát is akarsz, akkor aerob edzés és súlyzós edzés menjen!

2013. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!