Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak szép vörös hajú emberek?

Vannak szép vörös hajú emberek?

Figyelt kérdés

Ezt tényleg nem rosszindulatból kérdezem, senki ne vegye magára, csak egyszerűen még soha nem láttam egyet sem. És az a baj, hogy ha pl. egy könyvben azt írják, hogy valaki szép és vörös, akkor nem tudom elképzelni vagy párosítani valakihez.(Ginny Weasley, Clary Fray, Rachel Dare, stb.)

Ha tudtok csatolnátok képeket is?

(+1 kérdés: Rossz ember vagyok?)



2013. okt. 5. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy ne lennének? Ő pl. szerintem tök szép, bár nem hiszem, hogy eredeti vörös, de attól még vörös:D


[link]

2013. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


nemár, válogass, 60%-uk gyönyörű:D

2013. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott van pl Alyson Hannigan. Rá nem hiszem, hogy bárki panaszkodna.
2013. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lindsay Lohan szép volt, amíg tönkre nem tette magát.
2013. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Én amondó vagyok, hogy aki igazi vörös, nagyobb valószínűséggel kerül a "nem olyan jóképű/csinos" kategóriába. Van egy jellegzetes külső, amit hozzánk tartozik. Kerek arc, kis szemek, vékony ajkak, hulla fehér bőr és ijesztően répa színű hajkorona. Természetesen vannak kivételek; de például akit kigooglizol annak a fele vagy photoshoppolt, vagy "félvér", illetve festett vörös. Én pont jól jártam, mert apám barna, anyám szőke, így csak véletlenségből lettem vörös, azt a "bizonyos arcszerkezetet" nem örököltem.
2013. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindigis tetszett a vörös haj, festéssel nehéz elérni a szépet.

Nagyon sok szép vörös embert ismerek, pl.

régen Karen Gillan

[link]


aztán Felicia Day

[link]

Hayley Williams

[link]

[link]

2013. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
De ezek festettek. Én is amúgy így vagyok vele, nem láttam még természetes vörös hajú, szép arcú embert, tényleg van egy ilyen tipikus furi arcszerkezet ami rájuk jellemző. Ettől még biztos létezik szép természetes vörös ember, de én sem találkoztam még ilyennel.
2013. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt, aki természetes répavörös hajú, ráadásul göndör, de ő valahogy szebb, mint akiket eddig láttam. És ez a tipikus arcszerkezet sem látszik nála, kevés szeplője van, kék szeme. A tesója (fiú) is természetes vörös, na ő már messze nem olyan szép.. :D És rengeteg szeplő is van rajta. De ő a kivétel kb, és fiatalabb korában, a régi képeken ő is ijesztő volt inkább :D
2013. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs sok természetes vörös ismerősöm. Van egy fiú, aki iszonyat ronda, és egy lány, aki nagyon szép. Neki hullámos haja van, fehér bőre (nem szeplős), fekete szeme, szép formájú arca. Gyerekként is olyan volt, mint egy porcelánbaba, mindenki irigyelte a környékem az anyukáját, hogy ilyen lánya van. aAztán van egy nő, ő nem ronda, átlagon felüli arca van. Van egy másik nő ismerősöm is, őneki a tipikus vörös feje van, kerek arca, pirosas szeplős bőre, kék szeme, nem valami szép.
2013. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!