Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mikor kezdtetek el...

Fiúk, ti mikor kezdtetek el borotválkozni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9. osztályt, látom, hogy már van bajszom, de nemtudom, hogy megéri-e leborotválni.=S Ti mikor kezdtétek el?
2009. nov. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
MIDENKÉPP!!! iszonyat undorito a kisbajusz..
2009. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én gyantázom azt a néhány szőrt ami eddig kinőtt rajtam... így nem erősödik és sokkal tovább szőrtelen maradok:D

16/f - tavaly kezdtem

2009. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vok,sztem mindenképp borotváld! A bajusz ronda! ×D
2009. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amint kinőtt a bajuszom leborotváltam, szüleim leszidtak merthogy most már állandóan borotválkozhatok majd :) ezt a baromságot. Nincs annál undorítóbb mint amikor valaki növeszti az első bajuszát (na jó van, de ez is undorító).


A másik meg hogy kb fél évig lehet húzni a dolgot, mert utána már olyan nagy lesz hogy a hosszabb szálak a szádba lógnak, akkor meg már tök mindegy az a fél év borotvával vagy anélkül.

2009. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mindenképp szedd le . 9ikben nem szedtem le és cikiztek. azóta mindig leszedem. most 10ikes vok.

Igen borotválkozni kell, az élet rendje:D:D de majd megszokod:)

2009. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!