Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Részt vett-e már valaki a...

Részt vett-e már valaki a fashion nails tanfolyamon és ha igen, akkor mik a tapasztalatai róla? Szerdán mennék beiratkozni.

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok írjanak akik már voltak rajta.Félek hogy az a 30.900ft kidobott pénz lesz.tudom h csak oklevél,de alkalmazotti viszonyba dolgoznék most még.Már kb 1 éve körmözök itthon barátoknak,családtagoknak.Viszonylag minőségi körmöket :) 4-5-ig fent marad,nem levegős,crystal nails anyaggal dolgozok,bár van 1-2 perfect nails anyagom is és eddig még nem volt gond velük.Lécci segítsetek,érdemes elmenni rá?Nekem lényegébe a papír kellene h hivatalosan is dolgozhassak...

2013. okt. 7. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Èn a cn-nél tanultam, volt a csoportban egy fashion nailses csaj, és ki volt akadva, hogy ők semmit nem tanultak a pénzükért. Elmélet nem is volt pl, a gyakorlat meg egy vicc volt. Tulajdonképpen mindegy volt, h mit csinálnak, aki kifizette a pénzt, megkapta a papírt. Èn ilyen körmöshöz nem ülnék be, és alkalmazottnak se venném fel.
2013. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mint írtam is,én tudok körmözni,nem vagyok beképzelt,de rendszeresen vissza járnak hozzám.Úgy gondolom h ha rossz lenne nem jönnének vissza.Csak szeretnék rendesen foglalkozni ezzel a szakmával,ebből megélni,mert csak ez van amihez értek és szeretem is csinálni.Nem tudok annyi pénzt rászánni sajnos erre,mint amennyibe benne van egy cn képzés...ha tehetném persze h arra mennék.Majd 1x talán.De akk ezt kiindulási pontnak se ajánlanád???
2013. okt. 7. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp.

Inkább gyűjtögess egy kicsit. A cn képzést sem egyszerre kell kifizetni, hanem részletekben.

2013. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!