Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép, jó vagy...

Szerintetek szép, jó vagy nagyon durva?

Figyelt kérdés

16/L

Nagyon szeretem a régebbi évek divatját. A 40-50-60 és a 70-es évek a kedvenceim. Kedvelem Lana del rey stílusát nagyon. Hasonlóan öltözködöm, sminkelem magam, de nem majmolásból mert mindig is így öltözködtem. Szerintetek ez így jó vagy inkább más stílust válasszak.


2013. okt. 13. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez illik hozzád akkor öltözz nyugodtan így. Én is szeretem a rockabilly stílust. És nem is egy ruhám van ilyen. Én ezekben a ruhákban jól érzem magam és nem cserélném le, csak azért, mert másnak nem tetszik ;)
2013. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk hogy jól áll-e neked, hisz nem ismerünk téged, így nehéz is lenne megítélni, hogy ez jó vagy sem.


Öltözködj úgy ahogy jól érzed magad, "a stílust nem lehet választani, a stílus választ minket".:)

2013. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!