Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az e-bay oldallal kapcsolatban? Fontos, segítsen aki tud!

Figyelt kérdés

Rendelt már róla valamelyikőtök? Mennyire megbízható? Mennyi idő amíg kihozzák amit rendeltem? (Vagy ez attól függ melyik országból?) Szeretnék ajándékba venni valakinek valamit (kiegészítőt, ékszert, bizsut). Már szét néztem szinte minden lehetséges bolti helyen ahol lehetett, magyar vaterás tesz-vesz oldalakon is de nem találtam meg (elég speciális darab). Viszont az e-bay-en szebbnél szebbeket látni nem is vészes áron .. De még sose rendeltem innen, minden angolul van, különféle országokból lehet, Anglia, Kína, stb..

Köszönöm előre is annak aki segít!!



2013. okt. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható, én már elég sokszor rendeltem. Tök változó, hogy mennyi idő alatt ér ide a cucc, nekem volt, hogy 2 hét kellett és volt, hogy 2 hónap:s
2013. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2013. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig szerencsém volt vele, volt hogy 2 hét alatt ideért, de az átlag egy hónap. (szerintem a magyar posta lassú, mert egyszer rá volt írva h 2 hét alatt Magyarországra érkezett)

Én Kínából szoktam rendelni, mert ott általában ingyenes a szállítás.

2013. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer rendeltem kinából, kb 1 hónapot vártam rá, mire megérkezett. minden rendben volt a csomaggal. kinából free shippinggel is küldik, olyat nézz..
2013. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teljesen megbiszhato hat az fugg atol hgy milyen tavolsagra laksz meg menyire elfoglaltak es a helyzet az hgy elege elfoglaltak lehet egy par nap par het max par honap
2013. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!