Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk. Na most mondjátok azt...

Fiuk. Na most mondjátok azt hogy az anorexiás pálcika nők szebben mint ők!? (kep)

Figyelt kérdés

Nem is tudom mit esznek eggyesek a vekony nokon,amikor itt vannak ezek a bombazok...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 16. 14:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
extra soovaany? nem latsz? csak a derekuk vekony...van fenekuk meg combjuk.egy extra sovany no segge nem igy nez ki
2013. okt. 16. 14:36
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Álljunk már meg!

Az anorexia egy súlyos betegség, nem pedig egy testalkat. A képen látható lányok is lehetnek épp anorexiások.

Sürgősen gondolkozz el ezen, és fejezd be a hülyeség-dobálást.

Az, hogy van preferenciád, az egy dolog. Megint más dolog, hogy úgy próbálsz egy embercsoportot felemelni, hogy másokat csúfolsz.

Ettől csak totális hülyét csinálsz magadból.

Semmi gond a kerekebb lányokkal, semmi gond a vékony lányokkal, viszont igenis vannak gondok az olyan emberekkel, mint amilyen te is vagy, kérdező.

2013. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
Azt ugye tudod, hogy nekik fenék- és mellimplantátumuk van? Vagy kb 1 millió nőből max. egy van akinek ennyire nagy idomok mellett van dereka...
2013. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Utálom az ilyen acsarkodó kis dögöket. Neked nem mindegy, kinek mi tetszik? És nekem egy nő attól tetszik, hogy van kisugárzása vagy mi a szösz, jól néz ki - ez elég sok mindent jelenthet, de egy férfi nem úgy nűködik, hogy be van programozva egy adott alkatra, és ha meglátja, már fel is kel a kobra.

Amúgy meg remélem tudod, hogy a képekről látványosan pocsékul le van retusálva az összes hájhurka, a derék is shoppolva van, a másik fele pedig szét van plasztikázva.

Egy biztos: nekem a természetes nők jönnek be. De ezek közül egyik sem kellene, pózolnak, láthatóan önteltek, és a szerkesztések-szépészeti beavatkozások miatt még hazugok is, inkább lenne természetes.

Amúgy meg nem találkoztam még olyannal, akinek az anorexiások jönnek be. Mentálisan nem épek, a végső fázisban pedig betegesen vékonyak. A legtöbb srác viszont szereti a természetes, nem úszógumis, sportos, formás csajokat. Van haverom, aki meg a hurkás-elhízott nőkre gerjed, ő dolga. Valakinek biztos te is megtetszel majd, de hidd el, hogy nem az ilyen viselkedéstől.

2013. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

uristen....nem kell ebbol ekkora filiozofiat csinalni...

az anorexiast,nem konkretan a betegsegre ertettem,csak kiemeltem azt hogy mosnatnsag midenkinek a vekony nok tetszenek:D akiknek se melluk se segguk

2013. okt. 16. 17:30
 16/28 anonim ***** válasza:
Nőies? Ha-ha. :D Ezeknek műtve van a mellük, meg kitolják a seggüket, amúgy ha megnézed, a derekuk meg nekik is vékony.
2013. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
belinkeltél 8000 full vékony lányt hatalmas csöcsökkel meg fenekekkel. gratulálok. ha az extra vékony és a nőiesen telt közti különbséget akartad hangsúlyozni elárulom: nem sikerült.
2013. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan gondoltad? Ezeknek a lányoknak a fenekük és a mellük is meg van csinálva, a plasztikától ilyenek, egyébként pedig pontosan olyan vékonyak, mint azok, akiket ezzel a kérdéssel ki akartál gúnyolni. Annyi eszed van, amennyi látszik.
2013. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"az anorexiast,nem konkretan a betegsegre ertettem"

akkor mire? ugye tisztában vagy vele, mennyire tiszteletlen és felháborítóan sértő dolog ezzel viccelődni?

2013. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
jólvan.én kérek elnézést.
2013. okt. 16. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!