Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk. Na most mondjátok azt...

Fiuk. Na most mondjátok azt hogy az anorexiás pálcika nők szebben mint ők!? (kep)

Figyelt kérdés

Nem is tudom mit esznek eggyesek a vekony nokon,amikor itt vannak ezek a bombazok...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 16. 14:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ezek implantátumok,az ilyen alak nagyon ritka, pláne nálunk. Nekem amúgy nem tetszik, akkora a seggük, mint egy ház, semmi kecses nincs benne szerintem. És a vékony lányok nőiesebbek, mint egy halom műanyag a seggben és a mellben. Ez az alak pedig nem nevezhető kórosan soványnak: [link]

Sőt Palvin Barbinak pl. kicsit még nagyobb is a combja és a feneke. [link] Ez szép, és nőies, amiket te linkeltél, szerintem azok undorítóak.

2013. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Először is, az anorexia egy betegség, nem egy testalkat, jó lenne, ha felfognád és nem viccelődnél vele.

Másodszor, ezeknek a nőknek szét van plasztikázva a mellük és a fenekük, és szerintem undorítóak.

Harmadszor: a VS-modellek pont nem a kiálló csontjaikról híresek. Szerintem ők testesítik meg a vékony, de sportos, tökéletes alakot.

2013. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Belinkeltél nagyon sovány lányokat, akiknek már-már természetellenesen nagy a mellük/fenekük. Ilyen nincs! Vagy ha van is, nagyon ritka, jó adottságok kellenek hozzá.

Másodszor: Mindenki elvan mostanában ezzel a dologgal, hogy "ne mondjátok, hogy az anorexiás lányok szebbek, mint..." . Nézz már szét! KI mondja ezt?? Küldj nekem egy linket egy itteni kérdésről, ahol valaki ezt mondja! EZ a kövérek mániája, hogy így növeljék az egójukat. HAHÓÓ!! BE LEHET FEJEZNI!!

Harmadszorra pedig. Vannak az interneten képek telt lányokról, akiknek hibátlan a bőrük, feszes a mellük/fenekük. EZ is nagyon nagy ritkaság! A telt lányok többsége sajnos már fiatalkorban is narancsbőrös, löttyedt. És ennek szerintem nem ahhoz van köze, hogy 10 kilóval könnyebb-e vagy nehezebb, inkább az a baj, hogy nem sportolnak! Nem mozognak! Erre lenne szükség. Nem pedig arra, hogy naponta 2-szer hasonló kérdésekkel untassatok.

2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
a husisabb nők valóban jobbak az én szememben, mint a kórosan soványnak kinézőek, de akiket te linkeltél, azoknak olyan mérhetetlenül aránytalanul nagy a segge a többi részéhez képest, hogy a napot is kitakarja.
2013. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

nagyon sovány lányok?????? ez most halál komoly? nálad a vékony deréknél kezdődik a soványság?

ja,és aval vannak el mostanság hogy csak a vékonyak szépek.erre akartam hangsulyt fektetni.hogy van olyan alak tipus,ami fel er egy vekony lanyeval....

2013. okt. 17. 13:47
 26/28 anonim válasza:
A fiúknak tetszenek a vékony lányok is és a normál alkatú lányok is. Ennyi. De gondolom te valami 150 kilós bálna lehetsz, hogy így kivagy ezen akadva.
2013. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Bármelyik fehér anorexiás szebb ezeknél a gyapotszedőknél! :PPP

napirasszizmus! :))


Amúgy nem jönnek be, és persze az anorexiások sem. Ugyanolyan rondák!

2013. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

KEZDJÜK OTT HOGY NEM A KÜLSŐ A FONTOS! A BELSŐT NÉZZÉTEK MÁR.. UTÁNA A KÜLSŐRŐL IS BESZÉHETÜNK.. EL LEHET EZEN GONDOLKOZNI!. ÉS AKI VÉKONY AZ NEM TEHETRÓLA, MERT LEHET LEHET, HOGY HIÁBA ESZIK NAPI 10X AKKOR SEM HÍZIK EZ VAN.. (PL ÉN) ÉS HA VALAKI VÉKONY ARRÓL AZ NEM TEHET...

ÉS KÉRLEK! nE GONDOLJÁTOK MÁR MINDEN VÉKONY, VAGY ÁTLAGNÁL KICSIT VÉKONYABB EMBERRE HOGY ANOREXIÁS!

A KÖVÉREBB-DAGADTABBAK VISZONT NAGYRÉSZBEN TEHETNEK ARRÓL HOGY OLYANOK AMILYENEK.. ÉS AZ A GÁZ HOGY TÖKÉLETESNEK/VÉKONYNAK GONDOLJÁK MAGUKAT.. PEDIG NEM..CSAK EGY KIS TEST EDZÉS, NAPI FUTÁS, FELÜLÉS HÁTIZOM,


ÉS LE LEHET TAGADNI EZEKET A DOLGOKAT AMIT MONDTAM!! DE NEKEM EZT AZ ORVOSOK MONDTÁK.. VAGY AZOKNAK SEM HISZTEK? :)

ja és a képen ezek e lányok undorító r*bancok és k*vák... pózerkodnak kiteszik mindenüket és egyáltalán nem vékonyak.. ők már átlag felettiek...

2013. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!