Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek mennek meg mindig...

Minek mennek meg mindig kormosnek az emberek amikor mar Dunat lehetne beloluk rekesztenu? Pluszba nagyon draga is a tanfolyam!

Figyelt kérdés

Mar ugy erzem lecsengett ez a nagy kormos mania, de meg mindig latok facebookon ismerosoket akio kitanultak ezt a szakmat... valami horrordraga kormos tanfolyamon es a hirfolyamban az izlestelenebbnel izlestelenebb munkaikat nyomattak (mar elrejettem oket)


Miert hiszi mindenki azt hogy ez kell neki?


Nem azt mondom hogy ne menjen senki kormosnek, az is kell. Sot nagy ritkan latok jo munkat pluszba izleses diszitest (nem szeretek a csicsat) de ezek a ritkabbak... Mar nincs mukormom, rajottem nekem felesleges amugy is szep formaja van a kormomnek, de persze van akinek jol all. Csak ezek a 3 centis hegyes izek...


Tehat miert gondolja mindenki hogy ebbol fog megelni es hogy o jo lehet benne? (amikor kulsore is izlesficamos)

Es mi hatarozza meg a trendeket?

Az a lany pl. total nem ilyen hegyes izeket csinalt facen, es baromi jo stilussal valasztott szint es diszitest! Na meg format!

De ez olyan ritka... meg amikor anno elmentem olyan furcsan neztek rM hogy nekem sima francia kell kerekitett 2 kovel...


2013. okt. 18. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom

talán, mert semmi máshoz nem értenek, és szeretik, ha nyáladzva dicsérik a facen a giccses körmöket a barinők meg a "szaktársak" ...fogalmam sincs

2013. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A masik fele aki meg nem posztol kormoket pedig sir hogy kidobott penz volt az a 120.000 ft.


Amugy jo kormosok: a facen lattam a jo stilusu csajt.

Meg a Camponaban a manibarban a pici barna haju csaj nagyon ugyes.

2013. okt. 18. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak lesek, hogy utcánként 2 műkörmös van nálunk a központban. Minek? A legtöbb ismerősöm még körömlakkot sem használ. Nem tudom, hogyan fognak megélni, de az ő dolguk.

A trend meg a hordhatóság két külön dolog, mint a divatvilágban. Szerintem a körmös blogokon sokkal szebb dolgok vannak, mint a műköröm, ami tökegyforma hetekig.

Akinek csúnya körme, vagy nem ér rá vele foglalkozni, annak jó a műköröm, de nem hiszem, hogy ennyi ember lenne. Persze az is lehet, valaki magának akarja csinálni, azért tanulja ki. Ki tudja? :)

2013. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért, mert a nagy körmös cégek próbálják elhitetni mindenkivel, hogy ez egy sikerszakma, megéri kitanulni.

Másrészt sokan azt hiszik, hogy egész nap csak üldögélnek egy szalonban, tolonganak a vendégek, és pár hónap alatt milliomosok lesznek.

Sajnos egyik sem igaz. Rengeteg a körmös, ez tény, viszont jó körmös annál kevesebb. Nem elég, ha szép és esztétikus, tartósnak is kell lennie. Sokaknál ez jelent nagy problémát. Másik, hogy sok olyan körmös oktat, akinek a "munkájára" ránézni is rossz...

2013. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát azért azt is nézd meg, milyen nők mennek körmösnek. Most senkit nem akarok megbántani, és általánosítani se, de a legtöbb - főleg a nyivákoló meg ízléstelen fajtából - nem azért tanulja ezt, mert erre vágyott egész életében vagy tényleg kreatív meg érdekli. A legtöbb az unatkozó lányka, aki ott áll egy érettségivel, nulla ambícióval, de otthon elküldik, hogy ugyan tanuljon már valami szakmát. Elmegy gyorstalpaló fodrász vagy körmös tanfolyamra, mert viszonylag olcsó (azért más tanfolyam sem olcsóbb), utána tervei szerint nyit egy szalont és dőőőőlnek a vendégek.

Vagy csak az én ilyen ismerőseim ilyenek? :D

De amúgy igény van rájuk, ne félj. Mivel pocsék anyagokkal, pocsék munkát csinálnak, viszonylag olcsón teszik. Szalonba nem kellenek, sajátra nincs keret, viszont sok csaj/nő meg nem bír lenni köröm nélkül és inkább elmegy egy olcsóbbhoz, mert pénz az nincs rá. Aztán a jobb ízlésű emberek meg csak néznek, hogy mik ezek a ronda karmok mindenkin? :D

2013. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

xD


ezt jol megmondtad, de amugy igen...

na meg ja, egy rendes szakma joval dragabb meg hosszabb, most en is bennevagyok ebben az OKJ-s temaban.

2013. okt. 18. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, nekem is van ilyen ismerősöm. kirúgták a mhelyéről, minden máshoz buta volt (csöcsibaba-szőke), elment körmösnek.

a keresztlányomnak csinált körmét láttam, hát egy olyan randa gázos valamit... szegény kislány, nem akartam elkeseríteni.

2013. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!