Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól hordhat egy gyerek magassarkút?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyra gondoltam valami ilyesmire :D ( csak a sarkát nézzétek ) [link]
2013. okt. 22. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen magasat csak alkalomra és 16-17 éves kortól.
2013. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ráállsz a képre, jobb klikk, kép megjelenítése és AZT a linket másolod ki!


A te linkeden csak a "magassarkú" szó webes google keresését látom 8-10 centis cipőkkel a kép részen.


Na az kb. 17-18-tól.

2013. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy gyerek ne hordjon magassassarkut...olyan 15-16evesen iskolai unnepsegekre mar oke :-D 17/L
2013. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 15-16 éves kor alatt röhejesen mutat még egy viszonylag szolidabb, vastagabb sarok is. Ha tud benne menni, akkor ilyen 6-7 centisek oké, de ilyen paltformos 10+os csodákat én csak 18 évtől adnék emberre.

Mondjuk alapból nem támogatom, hogy egy fejlődő szervezet (és igen, még a 18-20 év is az) rendszeresen magassarkú cipőben járjon. Ebből jön majd a kacsatartás, a hátporbléma, a derékprobléma, meg a már 35-40 évesen bejövő lábfájás.

2013. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gimis ballagásodtól...
2013. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát amíg gyerek, addig semmiképp. :D De egy gyereken eleve max 2 centis sarok legyen a maximum.

De olyan szép batárokat, mint amiket behoz a link, úgy 17-18 éves kora felett, akkor is csak különleges alkalmakra, meg bulizni, ha szeret szenvedni.

2013. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!