Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy egyes...

Az hogy lehet hogy egyes anyukák40-50 évesen is olyan szépek fiatalosok tini alakjuk van 3-4 gyerek utan meg sok anyuka meg olyan anyukas elhizott nem feszes már 1 gyerek után?

Figyelt kérdés
Náha csak csodalkozom hogy 50 ves anyuka olyan a 16 éves lányval mintha tesók lennének és olyan az alakja is. Az én anyukám meg sajnos elhizott meg az arca se olyan meg semmi öreges nagyon.nem akarok ilyen lenni ezért sportolok naponta. De sajnosolyan amorf az alakja is. Szeretem tévedés ne essék csak nem értem hogy van ez.pedig fiatalkori kpeken szép.
2013. jún. 29. 13:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
ezt úgy hívják hogy genetika. Valaki belefeszülhet és az életét is rátehetné hogy 40-50 évesen csinibaba legyen, akkor sem lesz. Valaki meg 40 évesen olyan ráncos, mint a szerencsésebbek 60 évesen.
2013. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
az életmód is sokat számít...
2013. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
genetika
2013. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

Manapság divat a genetikára fogni mindent.

Oké befolyásol, ez tény.

De lehet tenni ellene. Anyukád valószínűleg nem sportol rendszeresen és/vagy sok hízlaló ételt (magas szénhidráttartalom) eszik.

2013. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha esetleg mégis rendszeresen sportol (heti min. 3-4 alkalom 1 órá/alkalom), és kerüli a szénhidrátokat, és így is elhízott, akkor oké, aláírom, hogy a genetika tehet róla.
2013. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Az én anyukám háromszor szült és még így is bomba nő 50 évesen.. Én pedig azt kívánom bár ne lenne az.. Nem genetika, nagyon sokat tesz érte.. Csak sajnos most már túlzásokba esik.. Soha nem ül le velünk rendesen enni.. ha eszik valamit, pl picit a szülinapi tortából már egyből azt hajtogatja egész este, hogy mennyire ocsmány kövér lesz.. Nézegeti magát állandóan a tükörbe, hogy mivel nincs megelégedve, disznózza magát, sanyargatja magát és közben néha úgy érzem velünk próbál versenyezni.. Sokkal jobban örülnék, ha inkább jó kedvű lenne, mosolygós.. Kit érdekel, ha nincs bomba alakja, az anyukám, azért szeretem, aki nem azért, ahogy kinéz, ez nem szépségverseny..
2013. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Anyum 58 éves de 45-nek nézz ki :-)

mindig is kicsi vékony filigrán alkat volt soha nem fogyózott, bármennyit is evett nem ment fel rá egy kiló sem

bár most kicsit kerekedett has tájékon de még ez is jól áll neki :-)


ellenben én a Nagyim alakját örököltem mindenhol kerek vagyok :-) ha lefogyok az "ideális súlyomra" akkor összeesik a mellem a fenekem, beesik az arcom és úgy nézek ki mint egy végstádiumú rákos beteg .....

szal ha jól akarok kinézni akkor +8-10kg "felesleg" legyen rajtam


szal én a genetikára hajazok inkább....

de tény h a sport és a rendes étkezés is sokat alakíthat a testen

2013. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Genetika és életmód...
2013. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
27%

Vannak NŐK csupa nagy betűvel meg vannak a nőstények!

Nem nehéz kitalálni, hogy melyik kategória néz ki 40 felet, több gyerekkel is jól.

2013. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy érdekes dolog.


Anyósom egy bomba nö 53 éves , 45 kg habár alacsony is. Nincs egy deka felesleg sem rajta, hosszú szöke haja van, és szuper böre. Habár rengeteget mozog, napi 5 km-t megy bicajjal dolgozni, és mindig oda figyel mit eszik, édességet napi 1x és a zsírosakat mind kerülni. Mennyiségre is keveset eszik. Szuper mini ruhákat tud felvenni, sokszor az is a baj, hogy csak 34-s méret jó rá, és elég ritka felnött méretben.

Viszont fiatal nöként nem volt túl szép. Elég gebe volt és az arca is mindig elég beesett volt, tényleg nem volt nagy szépség. most viszont gyönyörü, neki csak jót tettek az évek.


Anyám meg egy gyönyörü nö volt, vékony is, de rengeteget eszik és hízik is rendesen. 80 kg , és mindig sír, hogy kövér, de tényleg nem ártana odafigyelnie.

2013. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!