Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy menőbb legyek?

Mit tegyek, hogy menőbb legyek?

Figyelt kérdés
Menőbb akarok lenni, de nem tudom, hogy mit csináljak 13 vagyok, lány, öltözködés, smink, vagy mi? Mondjatok tanácsokat, ha menők vagytok, akkor hogy?

2013. okt. 23. 21:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy én mennyire vagyok menő.....de szerintem az öltözködéssel hívod fel magadra a figyelmet, tehát valahogy tűnj ki a többiek közül, de ne túlozd el.....és a sminkkel meg vigyázz, szerintem nem kell sok, legfeljebb egy kis szempillaspirál és szájfény. És a viselkedéseden ne változtass, maradj önmagad! :)
2013. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Am szentem jól öltözöm.. és még úgy se a legmenőbb. nem vagyok a strébereknél, de nem is annyira.. van egy lány, aki most jött, rá mindenki ráugrott, pedig kb ugyanolyan jól öltözünk. :(
2013. okt. 23. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Először is menj el az Andrássy útra és a Váci útra és ott öltözz fel. Kb. 30 millióból kijöhetsz, persze ékszerekkel együtt. Menj el fodrászhoz, mondjuk Hajas Lászlóhoz. Utána menj el pár drogériába és vedd meg a legdrágább krémeket. Egy menő csaj ugyanis természetesen szép, nem csak hülye sminkekkel.


Utána vegyél egy villát Rózsadombon, rendezd be IKEA-ból fullosan, majd szerezz kapcsolatokat, hogy hamis személyit csináljanak neked, amin minimum 17 vagy. Tedd le a jogsit, majd vegyél 100 millióért egy Bentley Continental GT-t. Aztán indulj el az iskolába. Hidd el te leszel a suli legmenőbbje!

2013. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Egy kérdés. Mi számít nálad menőnek? Vagy csak fiúbarátot akarsz? Mert akkor a jó kisugárzás számít...
2013. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy minden, h legyen hírneved a suliban...
2013. okt. 24. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor arra tényleg a 3-as által írt dolgok a legjobbak.
2013. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen legyél kedves, segítőkész, mosolyogj mindig, húzd ki magad. Mert ha egyenes a tartásod akkor a kisugárzásod is jobb. ;)
2013. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit ertesz meno alatt? mi sulinkba sajnos nem az a meno, aki a legkedvesebb/legokosabb/legszebb hanem aki csicskaztat mindenkit, es a sok hulye meg nyal neki, mondvan hogy o meno. Es ha baratkozik vele, o is meno lesz. Hat koszonom szepen, en ilyen menosegbol nem kerek, inkabb utaljanak azert mert nem nyalom a 'menok' segget. Ne meno akarj lenni, hanem legyel kedves es baratsagos. Nem csak a sulibol lehet baratkozni (vagy akar pasizni ha eppen azt akarsz, bar az 13 evesen elég agyrem lenne) hanem barhonnan. Amugy en a suliban luzernek szamitok, de lovagolok es pl. lovardaban csomo baratnom van. Legyel onmagad, kedves meg nyitott, akkor szeretni fognak. Es ez a menoseg, nem az ha van 500 csicskad akik a bajban szarnak a fejedre, es csak egy kis 'hirnevre' vagynak.
2013. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 OttDody válasza:

Erre csak 1 válasz van. Legyél mindig szép és normális és akkor már menő vagy ;)

13/F

2014. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Divatos ruhák, kivasalt haj, smink (tussal), plusz legyél benne minden hülyeségben, szarak legyenek a jegyeid, és szólj be a tanároknak. Mindennek meg van a maga ára
2014. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!