Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik, ha a...

Fiúk! Nektek tetszik, ha a lány oldalán van egy pici felesleg? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem nagy felesleg!Kíváncsi vagyok!Nekem vangy pici,de csak ott,de azt mondják,hogy nem baj.De azért kérdezősködök,mert nekem nem tetszik annyira.
2009. nov. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

1. Van egy halom ilyen kérdés az oldalon.

2. Mindenki más, mindenkinek más tetszik. Egyes pasik a 40kg-os csajokra buknak, mások a 80kg-osakra, van aki az átlagos lányokat szereti, egy kis felesleg itt-ott nem számít.

3. A barátokat ne kérdezd, hogy mi a véleményük rólad, bármennyire is jó barátaid, hajlamosak hazudni, mert nem akarnak megbántani.

4. Ha neked nem tetszik, akkor fogyókúrázz, ne a barátaidnak akarj tetszeni, hanem magadnak.

5. Valószínűleg nem segítettem, de teljesen egyén függő, hogy ez tetszik-e valakinek vagy sem. Azért szép napot.

2009. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ízlések és pofonok...
2009. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,tisztában vagyok vele..csak véleményekre vagyok kíváncsi
2009. nov. 13. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt/van egy nagyon icikepicike a volt barátom szinte megürölt érte de komoylan :D immmádta de amugy nem vagyok kövér 170 centi vagyok és 55 kg
2009. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van az oldalamon, fogni lehet nagyon és a páromnak pont ez tetszik hogy van mit fogni rajtam :)

Egyébként meg picit nagy fenekem van :D

De úgy képzelj el hogy vékony vagyok mindenhol, a fenekem meg kiáll mintha egy labda lenne ott, van mellem is (nem nagy, de pont jó) és az oldalamnál meg kidudorodik egy kis úszógumi :) Meg a hasam sem a leglaposabb :D De a fiúknak hidd el, hogy ez tetszik, a csontsovány lányok már ki mentek a divatból :)

2009. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kövér, de túlsúlyos. A párom néha piszkál az úszógumim miatt, de szeret "megkapaszkodni" benne:-).


Ő speciel rosszul van a "gyíktestű" lányoktól...

2009. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy:)az én barátomnak annyira nem tetszik:(
2009. nov. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!