Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok 15 lány és 51...

175 cm vagyok 15 lány és 51 kg vagyok de a hasamon van felesleg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

mit tudnék tenni? szerintetek jó az 51 kg?

a mellem miért nem nő??és a menstruációm is elmúlt..mit tegyek?


2011. ápr. 26. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Tornázz, ha szerinted az felesleg ami rajtad van, bár ilyen magassághoz szerintem még kevés is a testsúlyod. A melleid pedig idővel megnőnek, fiatal vagy még.
2011. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Híznod kéne pár kilót! Mellről fogytál. Attól tornázhatsz hasra, de legalább 56 kilónak kell lenned, h egészséges legyél. És 61-nél már előtűnnek a mellek is.

Én 172 cm vagyok, és 74 kg. Most 90-es melltartót hordok. 61 kilósan néztem ki legjobban, akkor 80-as melltartóm volt. Voltam 55 kg is, akkor 65-ös melltartóval, de akkor nagyon beesett volt az arcom is, csúnya sovány voltam.

2011. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sportolj, mert a súlyod a magasságodhoz nem sok. Ha viszont sz@rul táplálkozol, vagy koplalsz, akkor zsír mindig lesz rajtad, mert a szervezeted ragaszkodni fog hozzá.

A menstruáció még rendszertelen ebben a korban, a súlyod nem annyira alacsony, hogy amiatt lenne a kimaradás.

A melled meg mitől legyen nagy, ha irdatlan sovány vagy? Sportolj, és egyél rendesen!!! Ezzel a magassággal röplapdázni, kosarazni, kézilabdázni kéne...

2011. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a hasadon nem felesleg, hanem eltűnik lassan a kislány, és megjelenik a nő. A nőknek szép kerek hasuk van. Lehet belőle tornával fiúhasat csinálni, de szerintem jobban jársz, ha hastáncra jársz!
2011. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Légy nő! Ha elfogadod, hogy hamarosan nő leszel, akkor lesz melled, menstruációd, hasad is. A kislány a múlté! Engedd a testedet nővé válni! Ehhez sok értékes tápanyagra és sok mozgásra van szüksége, a friss levegőn! Élvezd a megjelenő kerek formákat!

Kinek felesleg az?! Ha felesleges lenne, nem lenne ott! Kell az neked. Olyan nincs, h valakinek a hasán felesleg, máshol meg sovány! Esetleg rossz a tartásod, kidűtöd a hasad! De felesleged 51 kilósan biztos, hogy nem lehet. Ez képtelenség.

2011. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pasik a gömbölyű lányokat szertik, nem a csontsoványakat. Kerek mell, kerek fenék, kerek comb. Ahogy hogy ne zsír legyen rajtad, hanem izom ahoz sokat kell enni, mert az izom a sok kajából van. Neked nem a sport lenne a lényeg, hanem a sok evés, hogy gömbölyödj. A mensid azért is elmehet ha nem jut elég vitamin a szervezetedbe, egyél sokat, és szedjél Béres cseppet.
2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

utolsó: én a vékony lányokat szeretem pont.

20f

2011. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"175 cm vagyok 15 lány és 51 kg vagyok de a hasamon van felesleg. "=> Magyarul még 2 ujjal össze tudod csípni a hasadnál... Ezt bőrnek hívják egyébként.

Menstruációd azért múlt el, és a melled is azért nem nő, mert ez nem egészséges súly a magasságodhoz, a szervezeted fejlődésben van, de te nem hagytad neki, hát így jártál... sajnos, ez van, most az egészséged a fontosabb vagy a divat, na....

2011. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:30-as megsértettél. Te hallottál már az erotikáról is? Vagy csak a %-okról? És a nőies formákról? Kerek. Nőies. Nem hájas, hanem szép gömbölyded.
2011. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, a megállt nemi fejlődésed miatt! Egyél változatosan! És elegendőt! Sportolj!
2011. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!