Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Microdermal piercinget hogy...

Microdermal piercinget hogy kell cserélni?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje meg van, de még nem jöttem rá, hogy hogy is kéne kicserélni.Maga a piercing olyan picike hogy még ráfogni sem tudok :s

Valami ötlet? :)



2013. okt. 28. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis te dermál fejet akarsz cserélni, nyilván nem az egészet. :)


Nekem piercer szokta cserélni, neki van hozzá való fogója. Még ő is kínlódik vele, nemhogy én. :)

Amúgy elég necces magadnak cserélni, mert ugye a piercer megfogja egy nagyon lapos fogóval a szárat és úgy kezdi el csavarni a fejet (ahhoz is van fogója). Így a talp nem mozdulhat el, hiszen a fogóval stabilan tartja. De ha magadnak próbálod, megtörténhet, hogy elfordul a talp a bőröd alatt és az nem hiszem hogy egy örömünnep lesz.


Szerintem ott cseréltesd, ahol csináltattad vagy keress egy másik szalont és kicserélik neked.

2013. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem az egész piercing cseréjére gondoltam :)

És amúgy a csere is fájdalmas?

köszönöm a válaszod :)

2013. okt. 28. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

A csere általában nem fájdalmas, ha ügyesen csinálják. :)

Az lehet kellemetlen ha bénázik a piercer és véletlen odacsípi a fogóval a bőröd vagy nem fogja elég erősen a szárat amikor a fejet tekeri.

Attól is függ hol van az ékszer, nekem a mellkasomon totál érzékeny tud lenni, a kezemen pedig meg sem érzem a cserét.

2013. okt. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kezedben?

Megtudod mutatni nekem esetleg? :)

nekem a koldokom alatt van ketto, szurasra is aztmondtak hogy nem faj, haat, igencsak megfeszultem :D

Koszonom valaszod :)

2013. okt. 30. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet azt mondani a midrodermal berakásra hogy nem fáj??? Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy velem van baj, hogy én fájdalmasnak érzem, vagy az mazohista aki azt állítja hogy nem fáj. :)


Akkor gondolom neked sem érzéstelenítették.


Nem fogom feltenni a netre a kezemet. :) Amúgy sem szeretnék kínlódni ezzel.

Az alkaromon vannak végig, nem a belső hanem a külső oldalon. :) + A mellkasomon is van egy pár.

2013. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pedig szívesen megnéztem volna :)

Kezemben nekem is volt, csak nem microdermal

És amúgy neked lökõdött már ki vagy ilyesmi?

Nem is értem hogy az hogy lehetséges

2013. okt. 30. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lökődött már ki. Úgy lehetséges, hogy ahol vékony a bőr, vagy sokszor irritálódik, beakad, ott egyszerűen megtörténhet. Vagy pl. volt a kulcscsontom alatt közvetlen, és amikor fogytam pár kilót, akkor elég csontos lett a mellkasom és szó szerint éreztem a microdermal talpát a csontomon ha felemeltem a kezem. Ott el is vékonyodott a bőr és kiesett. Pár centivel lejjebb nincs gond vele.
2013. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megerte kulccsont ala csinaltatni igy? :DD

En nem tudom, eleg fura egy helyet valasztottal, de vegulis a microdermal lenyege hogy majdnem mindenhova rakathatod :))

2013. nov. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!