Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Hogy nézhetnék...

16 éves vagyok. Hogy nézhetnék ki pár évvel idősebbnek?

Figyelt kérdés
Mint ahogy írtam 16 éves vagyok, de ahogy elnézek más 16 évest én egyáltalán nem úgy nézek ki. Én kb mint egy 13-14 éves... 170 centi vagyok, 53 kiló, középhosszú hajam van, barna szemem. Az arcom kicsit pufók vagy nem tudom, olyan kerek. Tudnátok pár tippet mondani, pl,hogy hogy hordjam a hajam vagy ilyesmi, hogy legalább annyinak nézzek ki mint amennyi tényleg vagyok? Ja és sminkelni szoktam, feketével körberajzolom a szemem (alul szemceruza, felül tus)
2013. okt. 30. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

ferfiak mondjak, hogy egy fiatal csajjal ok is megfiatalodnak, hatha ez forditva is igaz: szedj fel nalad idosebb pasit! De ne olyat h az apad lehetne, de ne is 1-2 evvel idosebbet..olyan 22 ev korulit, az epp idealis ezesetben.


22F

2013. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"másold" le más 16 évesek stílusát, haját, viselkedését :)
2013. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a barátom pont 20 és így,hogy ennyire kislánynak nézek ki elég gáz... Már pedofilnak is nézték miattam :D
2013. okt. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!