Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a generációmra,...

Miért mondják a generációmra, hogy elcs*szett, amikor a mai "szülőktől" veszik át a gyerekek a sminket, ruhát, viselkedést?

Figyelt kérdés

Például amikor reggelente iskolába megyek egy csomó olyan szülőt látok, akiken minden mű. Rajzolt szemöldök, feltöltött ajkak, póthaj, műmellek (apropó mellek: köldökig érő dekoltázs) Hosszú, színes műkörmök stb. szerintem nagyon elrondítja őket. Természetesen a gyerekeik nagy része (vannak kivételek) "átveszik" a szülőktől ezt a stílust. Aztán még azok az emberek mondják, hogy a generációm szörnyű, hamar fel akar nőni stb.

Természetesen megértem, mert szerintem sem kéne 12 éves lányokon 2 kg sminknek lennie.


De azért a felnőttek tehetnek róla főleg.

14/L



2013. nov. 5. 13:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Irigyek, buták, és visszaélnek a korukkal. Kellő példamutatás, helyett szurkálódnak.
2013. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a mai szülők azok, akik egyáltalán nem figyelnek oda a gyerekre, össze-vissza válnak, csalják egymást, türelmetlenek, semmi érzékük a gyerekneveléshez. Tisztelet a kivételnek. Úgyhogy én nem csodálkozok, hogy ennyi a gonosz, neveletlen, elcs*szett lelkű fiatal.

Hogy teljes legyen a borzalom, az internet és maga a média is iszonyat sokat ront a helyzeten.

2013. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
végül is igazad van, nagyon kevés normális gyerek 'maradt'. és hát kitől vennék át a példát, mint a szülőktől?:) szerintem azért mondják ezt, mert régen más világ volt, akkor nem ilyenek voltak az emberek mint most, és a felnőttek észre sem veszik magukat, csak azt, hogy a gyerekük milyen. na meg könnyű a gyerekre fogni mindent...14/L
2013. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen szülőt még nem láttam, csak tizen - huszonévest.

Szóval szerintem nem a szülőktől, hanem a médiából veszik át, meg egymástól, mert majmolják egymást.

Továbbá a szülők és nagy szülők közt ég és föld a különbség. Azokban az ismerőseim, akiket a nagyszülő nevelt, egy nagy adag tisztesség, rendesség és jó lelkűség van. Tényleg sokkal emberibbek, mint a többi ismerősöm.

A mostani tiniknek meg bele sem merek gondolni, hogy milyen degenerált gyerekeik lesznek.

24n

2015. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Mondjuk tényleg változott a világ. Nagymamámék idejében háború volt. Anya gyerekként cukros kenyeret evett, meg krumpli cukrot. Most meg okostelefon van, meg tablet. Az emberek nem foglalkoznak a másikkal, csak behúzza őket az internet órákra.

Ez tényleg nagy hatással van ránk, negatív értelemben. A további torzulást szerintem az menti meg, ha megtanuljuk ezt a kütyüs világot ésszel élni.

Van rá pár megoldás :)

2015. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!