Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Ázsia centerbe milyen árak...

Az Ázsia centerbe milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

Anyukám hívott hogy menjünk el az ázsiába, vesz nekem pár dolgot amire szükségem van.Csak kérte hogy gondoljam át hogy mi az ami kell, hogy mondjam meg kb mennyi pénzt hozzon majd.

Amire szükségem lenne egy cipő (egyszerű, nőies, meleg lapos) meg egy kabát.Illetve jó lenne egy nadrág, egy pulcsi.Milyen árak vannak, hogy kb tudjak neki összeget mondani, meg én is át tudjam gondolni, hogy belefér-e a cipő és kabát mellé még a nadrág pulcsi, vagy nem.

Szóval a kérdésem milyen árhatárban mozognak a cipők és a kabátok?


2013. nov. 6. 11:03
 1/3 anonim válasza:
Olcsó minden. Meg alkudni is lehet, bár nők nem hiszem hogy alkudnak, mert nekem mindig apum szólalt meg:D A cípőt és a kabátot tuti megkapod 10-15 ezer alatt. Pontosan árt nem tudok mondani, de igen. Szóval lehet hogy 10 alatt is megkapod a kettőt.
2013. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Alku képesek?? :D Ez jó hír, abban jó vagyok :)
2013. nov. 6. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Cipőt érdemes ott venni, de nadrágot meg pulcsit szerintem nem..régen sokat vásároltam az Ázsia Centerben, de most már drágább ott a legtöbb cucc, mint a boltban..ha meg akció van a boltban, akkor pláne. Nadrágok minimum 5000-6000 körül mozognak asszem.
2013. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!