Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csinos egy...

Hogyan lehet csinos egy átlagos nő?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinosabb lenni, átlagos vagyok, nemigazán néznek rám a pasik. Az alakom jó, de ezenfelül mit lehet tenni?
2009. nov. 16. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pl. menj el fodrászhoz, vágass valami divatos frizurát, esetleg festesd be valami jó kis színre. Menj el szoliba, vegyél pár divatosabb cuccot, fesd ki magad (persze nem durván, csak úgy csinosan)
2009. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lapozd át a divatlapokat, nézd meg, hogy a hasonló adottságú nők hogy vannak felöltözve, kifestve, milyen a hajuk.

Szoli szerintem nem muszáj, de ahogy jónak érzed.

Pl. egy klasszikus fekete magassarkú cipő/ csizma mindig jó választás egy dögös farmerrel, kézitáskával.

2009. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

A fodrász az első, festesd be a hajad olyan színre, ami illik hozzád. Ha szemüveges vagy, használj kontaktlencsét helyette, ha nem vagy szemüveges, akkor meg csináltass egyet, sima üveggel, egy jó drága kerettel, ami feldobja az arcodat.

És vegyél egy új kabátot. :)

2009. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teccik ha szemüveges vagy akkor ne legyen szemüveged ha meg nem vagy akkor legyen. xD

Szerintem legtöbeet az önbizalom, kisugárzás dob az átlagos külsön!

2009. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld elfogadni, szeretni magad, menj el barátnőddel/tesóddal/anyukáddal vagy valakivel soppingolni a városba. Nem kell drága holminak lenni, a kínaiban is lehet kapni jópofa felsőket.

Haználj kiegészítőket,plkarkötő,öv,fülbevaló.

Ha eddig nem tetted akkor szerezz be egy két nőcis darabot,pl amiből kint van a vállad, vagy kicsit mélyebb a delkoltázsa.

2009. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Új frizura ,smink és 1-2 új ruha.

Engem mindig feldob :-)

2009. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj színeket! Rengeteg a szürkébe, barnába öltözött ember, tünj ki közülük!
2009. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A frizura tényleg nagyon meghatározó. Hátranyalt copfot pl. alapból felejtsd el. Sminkben akár a minimális is elég lehet (alapozó, esetleg púder, szempillafesték, szájfény), ezt viszont érdemes minden nap "feltenni". Divatos kiegészítőkkel (fülbevaló, nyaklánc) is fel lehet dobni a külsődet.
2009. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!