Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha bemegyek valami üzletbe és...

Ha bemegyek valami üzletbe és elkezdem felpróbálni a melltartókat, akkor elhiszik, hogy nem magamnak vásárolom?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem ugyanolyan mellem van mint a barátnőmnek(tömegből kifolyólag),és ajándékot akarok neki venni,de nem tudom a pontos méretét csak azt hogy kb ugyanakkor mint az enyém...
2011. máj. 13. 20:43
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
lehet elhiszik,de szerintem ciki.nézd meg a méretét a cimkén vagy kérdezd meg
2011. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
És kell azt tudniuk, hogy nem magadnak veszed? Semmi közük hozzá, meg szerintem nem is érdekli őket. Veszel melltartót, és kész. Az, hogy utána kinek adod oda...
2011. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni,hogy fiú vagyok
2011. máj. 13. 21:37
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Juj, akkor ciki.


De az még jobban, hogy férfi létedre női melled van :S

2011. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

De néha milyen hasznos ám a női mell!!:)

Amúgy most próbálok lefogyni,de pld jelen esetben hasznos a ,,női mell"

2011. máj. 13. 21:40
 6/52 anonim ***** válasza:

Fúj,inkább menj be a boltba és kérdezd meg,hogy neked kb. mennyi lehet :D

Aztán meg szerintem a bolt közelébe se fogsz járni,de nem gond úgyse tudják,hogy ki vagy,hol laksz :D

2011. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

:D bocsi de ez nagyon vicces:D

szerintem elég furán fognak nézni

menj olyan helyre ahol tuti senki se ismer és soha többet nem fogsz oda visszamenni és csak simán vidd be aztán próbálgasd

2011. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
vagy vegyél fel parókát:D:D vagy kapucnit:D
2011. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
de az a baj,hogy a legtöbb helyen,ha be akarok vinni vmit,akkor adnak egy számot,hogy hány darabot viszek be....,és ha megnézik,hogy mit viszek be,akkor???
2011. máj. 14. 09:35
 10/52 anonim ***** válasza:
24%

Hát ha már ilyen dagadtra megnövesztetted magad, akkor meg is érdemled.


Hogy jut eszedbe felpróbálni melltartót? Te sem vagy teljesen hetero, a hetero pasiknak az élettől is elmegy a kedve ha női ruhát akarnak rájuk adni, te meg fel is vennéd...mi ez ha nem perverz?


Jó duma hogy a barátnődnek kell, de neki nyilván van több melltartója otthon, nézd meg a méretet a címkén. Úgyis cserélik utólag ha nem jó neki.


Olyan kiábrándító lenne ha a pasim felpróbálná a melltartómat...

2011. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!