Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak és orr karika? (link,...

Ajak és orr karika? (link, kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a két piercing:

[link]

[link]


Szívesen meg is csináltatnám, viszont...

Én személy szerint leginkább egy sötét hajú, picit rockeresebb, vagányabb csajokon tudok elképzelni ilyeneket, rajtuk úgymond szexi. Én viszont egy világos/szőkés barna hajú, barna szemű, mondhatni átlagos lány vagyok. Szerintem nincs kifejezetten olyan stílusom, hogy el tudnám képzelni mellette bármelyik pc-t. Bár fülbevalóm 7 db van összesen (6 a fülcimpában + 1 helix) és tetkóm is van, és még lesz is, bár nem feltűnő, látható helyen.

A lényeg, hogy első ránézésre semmi extra nincs bennem, és hiába tetszik nagyon mind a kettő már évek óta, félek hogy nem összeegyeztethető a stílusommal.

Mennyire lenne gáz? Nem nézne ki hülyén első benyomásra az ilyen?


2013. nov. 7. 23:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Még esetleg annyi, hogy nyilván sminkkel is befolyásolható... Szeretem sminkelni magam, de kedvtől és hangulattól függ hogy hogyan festem ki magam, vagy hogy kifestem-e egyáltalán.

Kicsit bizonytalan vagyok. Szeretném, tetszene, de félek hogy nem állna jól.

2013. nov. 7. 23:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól még szerintem simán csináltathatsz, ha tetszik. nincs megszabva, hogy milyen stílusúnak kell lenned. Volt egy pasim, akinek septum piercingje volt, és közben meg ilyen tök divatosan öltözködött, nekem meg több tetoválásom meg piercingem van, közben meg inkább elegáns, csinos, lányos ruhákban járok.

Ha tetszik, akkor csináltasd meg, biztos vagyok benne, hogy remekül fog majd kinézni rajtad :)

2013. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudom, hogy nézel ki, de leírás alapján szerintem az orr pc jól állna neked:)
2013. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, akkor már nem fogok emiatt aggódni :)

Már csak a melóhelyen kéne megkérdezni hogy mennyire tolerálnák :D

2013. nov. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!