Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing ügyben tapasztaltak:...

Piercing ügyben tapasztaltak: Melyik fajta karikát könnyebb összepattintani?

Figyelt kérdés

Megszenvedek a golyózáras karikákkal, nem tudom a golyót bepattintani, max. nagy szenvedések árán. Főként az 1.6-os karikákkal gyűlik meg a bajom. (titán ékszerek, ha ez számít)


A szegmenszáras karikát is ugyanilyen nehéz összepattintani? Vagy azt talán könnyebb valamivel?



2013. júl. 14. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a pálcazárast még nehezebb, legalábbis számomra annak tűnik. én a golyózárasakkal gyorsan megvagyok, de azzal....
2013. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

phuuu, akkor nemtom mi a megoldás számomra.. de mire begyógyul egy lyuk, rámjön a cserélhetnék (mindenféle színben vannak karikáim) és újra feltépem a sebet annyit kínlódok vele. :(


Pedig mekkora lenne már mindig a ruhám színéhez vagy az aktuális hangulatomhoz igazítani a karikák színét. :)

2013. júl. 14. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó darabig volt golyózáras piercingem, eleinte nekem is nagyon nehezen ment de mára belejöttem és 1 perc alatt be tudom pattintani. Gyakorolj és belejössz, megtalálod a menetét és sokkal egyszerűbb lesz :)
2013. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokat magadnak is be tudod pattintani? Múltkor az Apacsban pedig meggyőztek róla, hogy azt csak piercer tudja berakni, fogóval..de akkor majd próbálkozok vele:D
2013. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gyakorlással csak az a baj, hogy véresre nyúzom az ékszer környékét annyit kínlódok vele. Tegnap négy órán keresztül idegeltem magam ezzel.

Bár lehet csak rá kéne jönnöm a technikájára és többet ésszel mint erővel alapon megoldanom a kérdést. :)


Akkor a pálcazáras még nehezebb?

Van még valami megoldás?

2013. júl. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!