Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek rolam? Elso...

Mi a velemenyetek rolam? Elso benyomas? 15L (kepek)

Figyelt kérdés

Jo tudom, hogy keprol nem lehet itelni, de azert megis, ti lennetek egy ilyen lannyal? Nagyon kerlek, ne szemetkedjetek


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Lehet,hogy nem jo kepek, de remelem megteszi :)



2013. nov. 9. 12:06
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
4-es kép: most döbbentem rá hogy a csíkos tényleg kövérít.
2013. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem szép vagy.

Nagyon tetszik a hajad :)

Bár egy kicsit több sport lehetne.


17/F

2013. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy, és ami a legjobb, hogy természetes! :)
2013. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Alapból csinos vagy, bár még elég fiatal. Az első képen viszont a smink miatt azt érzem, hogy idősebbnek akarsz látszani a korodnál. Meg valahogy a másodikból is ezt érzem.

A sminket mondjuk eléggé utálom is, talán pont ezért.

És pont emiatt, mármint, hogy idősebb akarsz lenni a korodnál, mondom azt, hogy nem.

Persze csak teoretikusan.


22/F

2013. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
szép vagy!
2013. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, a kajádra odafigyelni mert ha ezt így folytatod 20 évesen szép kisgömböc lesz belőled...jobb megelőzni az elhízást , mert visszacsinálni piszok nehéz..... Arcod szép a hajaddal viszont valamit kezdj nagyon igénytelen ahogy össze vissza kócosan tépeten mindenhogy áll..... De nyugi fiata vagy még sokat változol :) fiatal vagy így biztos nem lennék egy ilyen lánnyal... Amúgy nem sértegetni akarlak csak segíteni szeretnék, ha tudnád én h néztem ki a te korodban pff....és elfogadtam h nem tetszik, ennél én több vagyok és láss csodát rengeteget javult a kinézetem ég és föld a különbség persze jó értelemben :) most nem én bámulom a nőket hanem ők néznek engem :D
2013. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Életvidám, piperkőc lány. Helyes arcod van és szép a hajad is. Nem húznám ki a szememet feketével, mert világos a bőröd és a hajad is, szóval jobb természetesen. Hisz úgy is szép.
2013. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kicsit fogynod kéne.
2013. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

az utolsó képed brutál jó! annyira nőies, csajos..nagyon bejön stílusra, szép hosszú hajad van


[link]

-itt picit ducinak tűnsz, de sebaj! fogsz még formálódni :D remélhetőleg jó irányba


22 vagyok - magamat ismerve nem, nem lennék veled, mert csak összetörném a szíved, kihasználnálak stb :D

2013. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Alapból egy szép lány vagy, csak ne pózólgass ennyit. Az alakodra sztem is figyelj oda, kezdj el sportolni.
2013. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!