Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek rolam? Elso...

Mi a velemenyetek rolam? Elso benyomas? 15L (kepek)

Figyelt kérdés

Jo tudom, hogy keprol nem lehet itelni, de azert megis, ti lennetek egy ilyen lannyal? Nagyon kerlek, ne szemetkedjetek


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Lehet,hogy nem jo kepek, de remelem megteszi :)



2013. nov. 9. 12:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

sziaaa :)

Az elso gondolatom az volt, hogy szeretnek en is ilyen gyonyoru, hosszu hajat! Csinalsz vele valamit? (pakolas, stb vagy ez csak genetika?)

2013. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
átlagos, kissé husi
2013. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tűnsz.
2013. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

mi a véleményem? Hogy nincsenek barátaid. Ha lennének, tudnál kapni véleményt tőlük és nem itt kérdezgetnél illetve, lennének normális képeid amit mások csináltak rólad és nem itt tükörhobbitkodnál.

Amúgy egy helyes lányt látnék aki bár kicsit husi de még úgyis formálódik.

2013. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
megszeretgetnélek :P
2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia! Ne sminkeld magad, mert szép az arcod, már most is szép, de később még szebb lesz, nagyon jól fogsz kinézni, ha kezdesz valamit magaddal és eltelik pár év. Kezdj el sportolni, járj konditerembe egy héten háromszor, élvezni is fogod és nagyon csinos leszel, már most sem vagy vékony és később nehezebb lesz elérned, hogy olyan alakod legyen, amilyet szeretnél. A hajad nagyon sok, dús és szép, de ne göndörítsd, inkább egyenesítsd, az sokkal jobban áll, megkockáztatom, hogy egy mellig érő haj is sokkal jobban állna, de gondolom semmi pénzért nem vágatnád le, ezért mondom, hogy legyen egyenes. Minden más stimmel, szép vagy, ne aggódj.
2013. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj veled, egy apróságot jegyeznék meg:$

Ez a kép nekem kicsit erőltetett,én ilyet nem tennék föl netre, eléggé látszik, hogy mit akarsz kihangsúlyozni.

[link]

2013. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!